Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nyilatkoztam a kamerának...

Nyilatkoztam a kamerának egyik szórakozóhelyen a partydrogokról és felvették az arcomat. Azon aggódom hogy benne leszek esetleg a tv-ben amit nem nagyon szeretnék. Ha esetleg igen, akkor mutatják a fejem vagy azt nem teheti meg egyik adó sem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 01:05
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Mutathatják a fejed. Külön kell kérned, hogy ne mutassák, ha nem szeretnéd... (én így tudom)
2011. júl. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Még biztos nem ment adásba, tehát utólag jogod van az arcod kitakarását kérni.
2011. júl. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
61%
Úgy tűnik, kicsit későn kaptál észbe. Ha nem akarsz a tévében szerepelni ilyen téma kapcsán, vagy nem kellett volna nyilatkoznod, vagy előre szólnod kellett volna, hogy az arcodat nem mutathatják. Ha tudod, hogy melyik tévétársaságé volt a "kamera", akkor próbáld megkeresni a műsor szerkesztőjét. Ha még nem késő, talán "kivágathatod" magad a riportból.
2011. júl. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
már van egy video a neten amin fennt vagyok és nyilatkozok csak h feélhasználhatja e a tv mint téma a hiradoba stb....?
2011. júl. 1. 01:18
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

De a francnak nyilatkozol ha utána fosol, hogy meglátja vmeik családtag, barát, barátnő, akárki. Miért nyilatkozol olyan dologról egy kamera előtt amit nem vállalnál fel bárki előtt?


Egyébként jah, felhasználhatják.

Sokat nem tehetsz, max amit előttem is írtak, de ha fent vagy a neten, azt többen látják mintha a híradóban vagy. Egyébként nem is biztos hogy bent leszel a műsorban.

2011. júl. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Szerintem igen. Egyébként neten sokkal többen megnézik,mint tv-ben.
2011. júl. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha 18 éven aluli vagy, akkor a szülőknek kell engedélyezni, hogy leadják a TV-ben, legalábbis amikor egyszer az egyik osztálytársamat állította le egy riporter, akkor a szüleinek kellett valami nyilatkozatot aláírni. Ha 18 elmúltál, és önként nyilatkoztál, akkor gondolom felhasználhatják.
2011. júl. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem múltam el 18
2011. júl. 1. 01:41
 9/17 A kérdező kommentje:
nem kellett semmit aláírnom egyszerűen csak nyilatkoztam sajnos...
2011. júl. 1. 01:49
 10/17 anonim válasza:
32%
A lóf@aszt!!!Nyilatkoztál,leadják kész.Nincsenek ilyen ökörségek h alárja apa meg anya.NYilatkoztál és leadják nyugodj bele mindek nyilatkoztál ha mostmeg tele a gatya h meglátják?
2011. júl. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!