Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lesz-e következménye ha...

Lesz-e következménye ha feljelentem a munkaügynél?

Figyelt kérdés
1 évig dolgoztam egy autómosóban és egyik reggel közlik velem hogy viszlát ,kivagy rugva.nemvoltam bejelentve semmilyen formában de lenne pár ember aki igazolni tudná hogy ott dolgoztam.hol tegyek feljelentést és lesz-e értelme??
2011. júl. 1. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lesz. Megbüntetnek téged is.
2011. júl. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felesleges.Kifogja tudni védeni magát,és még téged perel be.
2011. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Viola60 válasza:
56%

kedves előttem válaszolók: honnan vettétek ezeket a válaszokat?

Fel KELL hogy jelentse a munkáltatót, ha tudja tanusítani, hogy ott dolgozott. (család, fotók esetleg, stb) Részletesen le kellene írni, hogy mekkortól meddig, naponta hánytól hányig.

CSAK ÍGY TUDOD ELÉRNI, HOGY LEGYEN ARRA AZ ÉVRE NYUGDÍJ, stb. járulékod.

ha elég tanud, bizonyítékod van, dehogyis ússza mega munkáltató, EZ A SZEMLÉLET A BAJ, hogy minek valamibe belekezdeni, úgyse sikerül.

Első lépés: menj el egy ügyvédhez, 2-3ezer tanácsadási díjért ír egy levelet a munkáltatódnak, és innen már mindjárt más lesz az ábra. NEKI SOKKAL TÖBB EVSZTENIVALÓJA VAN, őrá kivágja a bírságot a munkaügyi ellenőrzés, az apeh. Terád márcsak azérts e fognak nagy bírságot kivágni, mert gondolom, nem 200ért ddolgoztál zsebbe, hanem kis pénzért, azaz: tekintettel lesznek a szociális körülményeidre, és hogy alig van munka a környékeden. (ha így van, mert nyilván mentél volna bejelentett munkahelyre, ha van)

Az ügyvéd tudni fogja, hogy megélhetési kényszer, kiszogláltatottság, és te mindig azt hitted: na majd mostmár bejelent.

Nem szabad annyiban hagyni!

2011. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!