Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet valami következménye...

Lehet valami következménye modellrepülő reptetésnek este, ami UFOnak néz ki?

Figyelt kérdés
Szeretek este modellezni, de ki kell világítani. És UFOnak hiheti pár ember (város szélén). Ez félelemkeltésnek vagy mindek minősül? Szerintem max egy ejnye bejnye jár érte, mert nem tehetek róla, ha az emberek nem tudják mi az. Nem szándékosan néz ki UFOnak, csak látnom kell, hol is van :D
2011. szept. 19. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi nem jár érte, ha valaki retardált, arról te nem tehetsz.
2011. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Majd jönnek az igazi UFO-k és elvisznek, amiért sokan azt hiszik, hogy ők ijesztgetik a jó népet, közbe csak te, és ezáltal rontod a hírnevüket!



Amúgy, ha jól tudom, ilyenért nem jár semmi!

2011. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

"És UFOnak hiheti pár ember (város szélén). Ez félelemkeltésnek vagy mindek minősül? "


Ez semminek nem minősül. Szerinted ha én hülye vagyok és sárkánynak nézem a szomszéd kertjében felállított madárijesztőt akkor a szomszédot megbírságolják? :D

2011. szept. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként az UFO (Unauthorized Flying Object) mozaikszó jelentése az hogy azonosítatlan repülő tárgy. Tehát ha valaki annak hiszi az nem téved, hiszen számára azonosítatlan, mivel ugye nem tudja mi az.
2011. szept. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ghini83 válasza:
56%
Igen, lehet következménye! Másnap megjelenik az újságban, hogy többen is UFO-t láttak a városodban :)
2011. szept. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem ezért még nem szólt senk, a helyiek hozzászoktak :D
2017. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!