Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egyetemen egy tárgyból én...

Egyetemen egy tárgyból én voltam az egyedüli fiú a csoportban és a férfi tanár egyedül nekem adott 4-est, a lányoknak 5-öst adott. Dolgozatot nem írtunk csupán az órai tevékenység alapján szubjektíven osztályzott. Ez diszkriminációnak számít?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 13:53
 1/7 hollófernyiges ***** válasza:
Nem lehet valami hajtós tárgy.
2011. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
készség tárgy, nem volt semmiféle számonkérés, jegyeket nem adott év közben!
2011. júl. 12. 14:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha azért adott 4-est, mert fiú vagy akkor igen, de hogy bizonyítod?

Remélem kárpótoltad magad a csoporttársaiddal. :)

2011. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
ez annak számít. Reklamálni viszont nem tudsz.
2011. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nehéz bebizonyítani valóban.

tulajdonképpen azzal volt bajom, hogy szerintem és a többiek szerint is voltam legalább annyira jó mint a többiek.

illetve a legutolsó órán hangosan mindenki előtt mondta, hogy mindenkinek 5öst ad csak nekem nem és valami mondvacsinált indokot mondott, hogy miért amit a többiek sem értettek...

2011. júl. 12. 14:22
 6/7 A kérdező kommentje:

mindegy csak arra voltam kiváncsi, hogy más hogy látja ezt az esetet, kimeríti-e a diszkrimináció fogalmát vagy nem.

köszönöm a válaszokat!

2011. júl. 12. 14:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég gusztustalan dolog.

Sajna a tanárok között is akadnak szexisták.Az a durva,hogy egyetemi tanár,akiről azért feltételeznéd,hogy ennél értelmesebb.

Én ismertem olyan középkorú vagy inkább idősebb egyetemi tanárt,akinek az volt a lényeg,mennyire voltak kint a mellek.

De volt olyan tanárnő is,aki pl direkt a tesis fiúkat nem engedte át,egyes pletykák szerint,azért mert felizgult rájuk és,hogy maradjanak még egy évet:DD

2013. szept. 28. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!