Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » S. O. S. Maximum mennyi ideig...

S. O. S. Maximum mennyi ideig húzódhat egy hagyatéki per/eljárás? (Többi lent )

Figyelt kérdés

Egy éve meghalt a keresztanyukám( nem volt gyereke a férje rég meghalt utolsó élő családtag vagyok neki.)

A végrendeletében is rámhagyott mindnent.Csakhogy feltünt egy szermély aki megtámadta ezért nem kaptam meg az örökségem.a legutobbi tárgyalás februárba volt azóta semmi.CSak nekem meg egyre többet kell már fizetnem az ügyvédre,mikor fog végre lezárulni?és a megtámadó ember közbe meghalt.Van esély rá hogy 1-2 hónapon belül vége ?Köszönöm előre is:)


2011. júl. 15. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a közjegyzővel vedd fel a kapcsolatot, és ő meg tudja majd mondani, hogy mikorra tud tárgyalást tűzni, meg hogy áll az ügy.
2011. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A közjegyzőnek már nagyon elege van az ügyből mint nekem hiszem egyértelmű minden mégis sorra jönnek emberek akik még csak nem is családtagok ...
2011. júl. 15. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!