Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha leütöm, engem bűntettek...

Ha leütöm, engem bűntettek volna meg?

Figyelt kérdés
a minap a tescoban leszólított egy 60 körüli férfi és megkérdezte, hogy van-e a közelben motoros bolt. válaszoltam neki és megkérdezte hogy hány éves vagyok. mondtam hogy 18 leszek. utána megkérdezte hogy van-e b.nőm. mondom van. megkérdezte hogy gyúrok-e, és mondtam hogy igen. (a beszéd során "kicsim"nek nevezett.)és utána megfogta a bicepszemet és megkérdezte hogy szoktam-e önkielégíteni. erre belém jött az ideg és majdnem bevertem neki egyet, de nagy volt a tömeg és csak elküldtem a köcsög kur.a anyjába. ha megütöttem volna, megbüntettek volna? milyen bűntetés lenne? és neki?
2011. júl. 15. 18:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Természetesen negbünettek volna, mivel semmit sem tett ellened.

Az,hogy kérdezget, NEM büntetendö dolog, ha megállsz valakivel beszélgetni, akkor ne (csak) benne keresd a hibát.

2011. júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Valószínűleg úgy viselkedhettél mint egy tipikus izomagy, és ez szemet szúrt neki. Legalábbis a kérdésed erre vall. De az is lehet hogy csak rámosolyogtál, és félreértette............................
2011. júl. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ő nem támad, addig nem ütheted meg jogosan. Bár én nem tűrném, hogy bárki is hozzám érjen.
2011. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Rá se néztem, nemhogy mosolyogtam. Jolinar te megütötted volna?
2011. júl. 15. 19:00
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Én nem álltam volna vele szóba. De ha fogja magát és csak úgy megfogja a bicepszem, akkor mindenképpen. Szabadtéren pedig egyből gázpisztoly.
2011. júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
a gumilövedékest jobban szeretem :D
2011. júl. 15. 19:06
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
Én is, de azt nem viselheted legálisan.
2011. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hogyne viselhetném már? miért ne? erre kiváncsi vagyok.
2011. júl. 15. 19:12
 9/16 anonim ***** válasza:
Gumilövedékesre nem kaphatsz viselési engedélyt. Kivétel pl a Röhm RG89, ami papíron gázpisztoly, de gumit is tud, de ha igazoltatnak, és megnézik (nem tudom szokás-e, engem még nem igazoltattak), nagyon megtoszhatnak a sünök.
2011. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem lőjetek le mindenkit aki nem szimpatikus. Ráérő fiataloknak ideális megoldás.
2011. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!