Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A városban ahol lakom, a...

A városban ahol lakom, a vihar óta nincs közvilágítás, és egy nagy városrész a sötétségben áll. Bejelentettem a szolgáltatónak, mennyi idő alatt kell helyreállítaniuk a problémát? Van valamilyen törvényi kötelezettség?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ez jó kérdés...

Mikor volt a vihar? Csak azért kérdezem, mert én is külvárosban élek és a múlt szerdai viharban nálunk is tönkrement a közvilágítás, de már múlt pénteken újra jó lett. Elvileg a szolgáltató kap automatikus üzenetet is a rendszertől, hogy valami hiba van.

2011. júl. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Múlt héten szerda körül. Azóta tiszta sötétség van az utakon, a dolgozó emberek pedig éjszaka a sötétben mennek haza.
2011. júl. 24. 23:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Melyik város ez? Nem tudod, hogy van-e feszültségszabályzó felszerelve? Az önkormányzatnak is szóltál?
2011. júl. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bátonyterenye/ az önkormányzatnak még nem szóltam
2011. júl. 26. 09:05
 5/7 anonim ***** válasza:
14 nap alatt kell nekik megcsinálni.
2011. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, hol találom azt a törvénypontot amelyben ez a határidő benne van????
2011. júl. 30. 23:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Áramszolgáltató hibabejelentőnek kell szólni. Önkormányzatnak nem érdemes szólni mert ők is csak bejelenteni tudják.

A hibabejelentőnél hangoztatni kell, hogy " több utcát éríntő teljes kimaradásról" lehetőleg utca neveket is kell mondani. Így mifelénk már másnap visszakapcsolják.

2011. júl. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!