Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A digitv szolgáltatónak...

A digitv szolgáltatónak megbízható, és jó minőségű a kábeles TV ill. internet szolgáltatása tatabányán?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy gyakran nincs adás és net kapcsolat, és folyton hívogatni kell a hibabejelentőt.

Jelenleg UPC netem és tévém van, a jelentős (-50%-os) árkülönbség miatt akarok decemberben digire váltani.


2011. nov. 5. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
megbízható nekem csak 2évente kell egyszer a hibajelentőt hívni...
2011. nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Salgótarjáni vagyok...


2éve vagy digis cuccom(tv-net,teló)


tv:van h nincs adás de előre be van jelentve a karbantartás(csak utána kell nézni) ill nagy viharok esetén nálunk upc-nél sem volt


net:80/25ös netem van a sebesség mindig meg van a bekötés után volt 1 nappal problémám de 1 nap múlva kijöttek és kiderült h le a földszinten(társasházban lakom) kúrtak el vmit szóval ez emebri hiba volt...szakadás nincs 1-1 alkalom persze előfordul,de nekem az upc-nél szintén volt


teló:keveset használjuk de így érte meg az egész


az upc-nél fizettünk 8700Ft-tot


2év hűségnyilatkozattal a diginél egy évig 3000ret(68540Ft spórolás) és most sem fizetünk csak 7300at (16800 spóri) szóval spóroltunk 2 év alatt spóroltunk 85e Ft-tot


ez az én véleményem,lesz pozitív és negatív dolog is...


márciusban jár le a hűségidőnk de meghosszabbítjuk valszeg akkor már a digitális cuccal újabb 2 évre...

2011. nov. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok Tatabányai. Nekem digi tv-m van és hát TV adással néha vannak gondok, hogy vagy szaggat az egész, vagy egyáltalán nincs adás. Internetemmel eddig nem volt ilyen problémám.
2011. nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én pesti vagyok. Nekem egy évig volt digim. Hát rettentő sok gondom volt vele. A tv mondjuk mindig működött, de a net.... Az volt vele a gond, hogy örökké megszakadt, amikor 10-15 percnél hosszabb ideig töltöttem le vele torrentről. Pedig routert nem használtam.
2011. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én tatabányai vagyok, nekem is Digim van (kábeles). Amikor bekötötték kb 2 éve, akkor az elején sok gond volt vele, de az utóbbi 1-1,5 évben semmi gond nem volt nálam. A net mindig megy, a tv adása jó és szép.

De pl egyik ismerősömnél, aki a város másik felén lakik, nála időnként elmegy a net és a telefon.

2011. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!