Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az erkölcsi bizonyítványt...

Az erkölcsi bizonyítványt bármelyik okmányirodában megigényelhetem, vagy csak ott, ahova helyileg tartozom?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt postán kell megigényelni úgy tudom. Postán kell ehhez borítékot kérni és ajánlva elküldeni a "közigazgatási és elektronikus közszolgáltatások központi hivatala" címére.
2011. júl. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És persze befizetni csekken a szolgáltatás díját. Nem emlékszem mennyi, de ezres nagyságrendű.
2011. júl. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hoppá! Akkor nem is az okmányiroda intézi? Megpróbáltam interneten utána járni, mielőtt feltettem volna a kérdést, de sajnos nem igazán értek az internethez, úgyhogy nem találtam meg.
2011. júl. 27. 23:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen tényleg a boríték tartalmazni fog egy csekket amit természetesen be kell fizetni.
2011. júl. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :-)
2011. júl. 27. 23:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van Ügyfélkapus regisztrációd, akkor online is meg lehet rendelni.
2011. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ava87 ***** válasza:

Amikor én ilyet kértem (még úgy 4-5 éve lehetett), akkor postán kellett, és szerintem ez nem változott. Mondtam a postán, hogy erkölcsi bizonyítványt szeretnék kérni, adtak hozzá borítékot, fizettem, feladtam, kész. Most megnéztem neten, azt írják, hogy 3100 forint.

[link]

2011. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ügyfélkapus regisztrációm nincs. Hú, köszönöm a linket! Nem is tudtam, hogy itt ilyen segítőkész emberek vannak :-) Köszönöm!
2011. júl. 27. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!