Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tennétek a gyilkosokkal?

Mit tennétek a gyilkosokkal?

Figyelt kérdés

Én orvosi kísérleteket hajtatnék végre rajtuk, azt vagy bele halnak vagy nem.Nyilván hatékonyabb mint az állatkísérletek és büntetésnek se utolsó mert nem tudhatják hogy mikor lesznek nyomorékok vagy épp mikor halnak bele:D


Itt nyilván az olyanokról lenne szó akik szándékosan követték el és nem olyan körülmények között hogy az az illető rettegésben tartotta,alázta,verte stb...értitek.


2011. júl. 29. 00:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én szimplán összezárnám őket egy 2 méter x 2 méteres szobába egy-egy harcművészeti ág képviselőivel, mindennemű segédeszköz nélkül. Gondolok itt egy birkózóra, egy bokszolóra, vagy egy ketrecharcosra, aki évek óta az adott sport elitjében van. Ezután lefektetném a szabályokat, miszerint azt a szobát élve nem hagyhatja el két ember, csak egy.
2011. júl. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
nincs jogunk életek felett ítélkezni.. tudom, hogy gyilkosokról van szó, de nem vagyunk istenek..
2011. júl. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szerintem meg aki elvette egy másik ember életét az fizessen a sajátéval.Nem kell ahhoz istennek lenni hogy ezt megtegyük.
2011. júl. 29. 00:36
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
És a gyilkos istenkedhet mások felett? Kedves második hozzászóló, te valamiféle álomvilágban élsz?
2011. júl. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Most van ez a Norvég tömeggyilkos: hogy mit tennék vele?

Élete végéig egy kis sötét, büdös lyukba zárnám, kínoznám, de ügyelnék arra, hogy véletlenül se haljon meg! És néha néha rászabadítanám a meggyilkoltak szeretteit, had éljék ki magukat! Ehhez hasonló dolgokat tennék az összes többi gyilkossal is, mert igen is megérdemlik.

2011. júl. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Összevarrnám damillal a segglyukukat.

Fájdalmas halál, ha nem tudsz üríteni...

2011. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Kitenném őket egy lakatlan szigeten és éljenek a saját törvényeik szerint ha már a mi törvényeinket nem tisztelik.


Kisebb szemétség mint mondjuk életük végéig bezárva tartani őket.

2011. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Na most tisztázzuk melyik gyilkosokat, van a mentálisan beteg ember aki csak öl mert beteg.

De van aki elvarratlan szál miat öl, azzal semmi bajom, és vszínűleg másnak se lenne "problémája" mert lehet pórul járna.


Olyan alvilági csoportok tagjait nem hinném hogy csak úgy bezárnátok bárhova is :)

2011. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Itt nyilván az olyanokról lenne szó akik szándékosan követték el és nem olyan körülmények között hogy az az illető rettegésben tartotta,alázta,verte stb...értitek."


Nem, és az a baj, hogy te sem.

Orvosi kísérletet csak önkéntesen lehet végrehajtani. Ne akarjunk minden f@szságban Kínára hasonlítani.

Azért nem szokás magát civilizáltnak valló országban börtönbüntetésnél szigorúbban büntetni az életellenes bűncselekményeket, mert például nem létezik tökéletes bizonyosság a bűnösséget illetően. Az pedig abszurd lenne, ha csak azokat végeznék ki, akiknél minden józan kétségen túl bizonyos az elkövetés. Továbbá semmi sem igazolja, hogy hatékony lenne újabb bűncselekmények elkövetésének megakadályozásában. Mert ugye, bosszú ide vagy oda, az már csak eső után köpönyeg.


Norvégiában nem létezik halálbüntetés, és igen enyhe a börtönrendszer. A bűnözési statisztikái ennek ellenére(?) nagyon jók. Szemben a hírhedten szigorú USÁ-val, ami a világ legnagyobb börtönlakosságával büszkélkedhet.


Aki pedig, a "mi lenne ha a te rokonoddal történne" érvvel jön: Azt egy szóval sem mondtam, hogy gyilkost meggyilkolni feltétlenül rossz dolog. Csak ne állam bácsi háta mögé tessék bújni! Menj ki az ecserire, vegyél egy puskát, és oldd meg! Utána meg vállald a következményeit!

2011. júl. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hogyne lehetne 100%-osan bizonyítani, pl. itt van ez a norvég..mészárlás közben fogták el.

A bűnözést meg nem az csökkenti/növeli hogy mennyire szigorú a rendszer.Norvégiában nagy a jólét, egész más mentalitású nép mint az amcsik, ahol ugye ottvan a rangeteg latin,fekete, és egyéb a világ minden tájáról bevándorolt népség.Szóval nem elrettentő célja lenne, hanem megtorlás és a becsületes társadalom számára hasznosan "használnánk" fel őket.

Aki szadizmusból,leszámolásból,haszonszerzés céljából követi el a börtönbüntetést azt onnantól fogva nem szabadna emberként kezelni én szerintem.

2011. júl. 30. 22:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!