Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit szóltok a civilekre...

Mit szóltok a civilekre vonatkozó törvény tervezett módosításával kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Elsősorban a civil élet szereplőit kérdezem, hogy mi a véleményük a tervezett módosításokról, de bárki reakcióját, válaszát szívesen meghallgatom. Kíváncsi vagyok, hogy az ilyen mélységű "belenyúlás" mennyire kelt felbolydulást.

[link]


2011. aug. 7. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mi az ,hogy civil? Az valami liberálbolsi dolog! Adjon az Isten inkább szebb jövőt!!
2011. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2011. évi ….. TÖRVÉNY

az egyesülési jogról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról


A címet azért elolvashattad volna! Én nem tudok érdemben hozzászólni, mivel köztisztviselő vagyok. Nem is érdekel annyira ez.

2011. aug. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"törvény tervezett módosításával"

Jelenleg egy 1989-es törvény szabályozott dolgokat egy-két kiegészítéssel.

Ez a törvényterv összegyúrja ezeket és megalkot egy egész más koncepciót a civileknek, mint amiben eddig tevékenykedtek.

2011. aug. 8. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!