Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem büntetik meg az...

Miért nem büntetik meg az RTL-en futó asztro show szerkesztőit, illetve miért nem szüntetik meg?

Figyelt kérdés

Ártatlan, idős emberektől csal el pénzt, sajnos legálisan.

semmi alapja nincsen, amire épül a beszédje a "médiumnak".

Többször néztem bele, nagyon nem tetszik, amit csinálnak az emberekkel.Most például azt mondta,h Tután Kálmán fáraó... szerintem nem ez lehetett a műsorfüzetben, de innen látzik , hogy azt sem tudja, mit beszél.


2011. aug. 11. 13:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
71%

Miért pont az RTL-eset büntetnék meg, számtalan ilyen műsor van.

Szerintem az emberi hülyeséget nem lehet betiltani.

2011. aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

"Lehivom a számokat....1...2...3...4...5

a 3-as az ön szerencseszáma..."

Nevetséges....szánalmas!

2011. aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

azért mert legális.....a játékokat miért nem szüntették meg?

mennyi érme van a képen stb soha senki nem találta ki általában 400ft/hívásért....

2011. aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Megszűnik, amint senki nem telefonál be.
2011. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Romániában is mostanáig nem voltak adókötelesek a boszorkányok, mert a vezetők féltek, hogy megátkozzák őket. :)

Meg is átkozták, azóta Románia ugyanolyan szeméttelep mint eddig.

Lehet, hogy itthon is ilyen babonásak a politikusaink. Vagy az anyuciukat csak ez köti le, hogy egész nap ilyen asztroműsorokba telefonálgatnak.

2011. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

öeülök,hogy egyesek egy véleményen vannak velem.

nem tudom,hogy más adón is van-e ilyen, csak ezt ismerem.

szánalmas, amit csinálnak, az biztos,hogy nagyon megverném az összes legálisan lopó senkit.

2011. aug. 11. 13:19
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
büntessék meg és szűnjön meg..de ugyanígy a tv2 ezo-ja is!! röhejes mindkettő...
2011. aug. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
A TV2 éjszakai Ezo tévéje is csalás! Ráadásul 500 ft/perc a hívás díja.
2011. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
jajj, az a "hány érme van a képen?"című cucc, valamelyik kis nézettségű tv-n, abszolút undorítóan irritáló!Amikor ott hsiztizett a nő,hogy nem igaz,h nem telefonálnak, meg blabla... + ugyanott volt matekos kérdés is.valami egyenlet volt, kiszámoltuk,(matekos család) és rohadtul nem érdekel senkit a műsor, de már mégis érdekelt minket,hogy mi lesz a megoldás.Bemondta egy ember a jó megoldást, amit mi is számoltunk, erre: "sajnos nem jó".Ennyit erről.Másnap bevittem a tanáromnak a feladatot, mert érdekelt, és ugyan az jött ki neki is, mint nekünk. Tiszta szégyen, hogy ilyen műsorok futnak.
2011. aug. 11. 13:27
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
AKi fölhívja, megérdemli. Az Ezótévé meg az ilyenek felőlem mehetnének, de azokat a szarokat tiltsák be, hogy "hány forint van a képen", meg hogy "adja össze a képen lévő számokat", és akkor a végén bemond valami hülye számot, aminek semmi köze az egészhez. Na, azokat kéne megbüntetni.
2011. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!