Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha meg szeretném változtatni...

Ha meg szeretném változtatni a nevem arra, hogy "Demien Crowley" ezt megtehetem Magyarországon hogy ilyen nevem legyen?

Figyelt kérdés

valamilyen módon? és kérek normális válaszolkat ne google linket, azt már olvastam

szóval az a kérdés erre megváltoztathatom-e a nevem?


2009. ápr. 13. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

Honnan tudjuk?


Ha olvastad az ide vonatkozó linkeket, akkor mi még a kérdés?


És miért éreznéd magad jobban Demien Crowley-ként?

2009. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor olvastad is. Nem teheted.

Ez lehet a művészneved, hivathatod magad így, de a papírjaidban marad a magyar neved.

2009. ápr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de tré :'( köszi a választ
2009. ápr. 13. 23:25
 4/11 A kérdező kommentje:
azért érzem jobban mert a mostani nevem nem jön be, ez magánügy és akkor kell valami új, és ez lenne mert ez teccik, ennyi de amugyis nem mind1?
2009. ápr. 13. 23:26
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Szia

Sajnos nem lehet :( Nekem is tré a nevem és leírni sem tudják. Én is művésznevemen futok ;) úgy is mutatkozok be meg hasonlók. de megváltoztatni nem tudod ilyenre Magyarországon. Ez nem igazság szerintem. Különben én is hasonlót akartam, mert majd külföldre szeretnék menni ott akarok élni és gondoltam valami olyan név kellene amit ott is tudok használni.

2009. ápr. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
75%
Magyar névre bármire megváltoztathatod általános példa ..takács,kovács,nagy, kis.....meg az összesre .A keresztneved ugyszintén. Sőt lehecc akár radiátor vagy pöttyös labda is!:D Csak magyar névnek kell lennie!
2009. ápr. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
aha kira köszi :)
2009. ápr. 14. 23:50
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Erről az Irigy Hónaljmirigy egyik száma jutott eszembe:


"Titok a neved, de én tudom jól

A Kovács Béla nagyon rosszul szól"


:D

2009. ápr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Meg tudlak érteni, mert én is olyan névre akartam váltani, ami nem magyar, mert nem Magyarországon élek. Hiába csak egy egyszerű keresztnevet akartam felvenni (a sajátom csak nem magyar írásmóddal), hogy ki tudják mondani és még a vezetéknevem sem változott volna, nem engedték meg! Ne is próbálkozz, mert csak feleslegesen kifizeted érte a pénzt. Persze Eufrozina vagy Dzsenifer minden további nélkül lehetnék, mert az aztán nagyon magyar...jó lenne, ha a magyar állam próbálna lépést tartani ilyen tekintetben más országokkal. Miért nem dönthetem el, hogy mi legyen a SAJÁT nevem, amíg az nem bántó senkire sem nézve? A magyarok 70%-ának már eleve nem is magyar a vezetékneve. Komolyan mondom, olyan hülyék ezek mind, hogy elmondani nem lehet. Az én életemet sokkal egyszerűbbé tette volna, ha le tudták volna legalább 1-szer írni a nevemet hiba nélkül, ha nem kellene a hivatalokba 3-szor visszamennem, hogy a nevem hibásan van leírva. Jó lenne, ha egyszer a telefonba nem azt mondanák, hogy maga "a nem tudom kimondani a nevét"? Menj ki külföldre, válj állampolgárrá és akkor tudod majd megváltoztatni a nevedet. Sajnos ez az 1 megoldás van.
2009. ápr. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
hát, ha meg is engednék neked, úgy kéne írnod, hogy DEMIEN KRÓLI, az meg milyen ciki már :DDD
2010. jan. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!