Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez tényleg beteges és erkölcst...

Ez tényleg beteges és erkölcstelen?

Figyelt kérdés
Van egy furcsa szokásom, mégpedig az, hogyha hallok egy bűncselekményről, illetve hogy hogyan kapták el az illetőt, elkezdek azon gondolkodni, hogy én mit csináltam volna a helyében (hova rejtettem volna a holttestet/pénzt, vagy merre menekültem volna). Természetesen elítélem a bűnelkövetőket, és sosem tennék ilyet, de valamiért mégis ez az első, ha ilyet olvasok (ez alól kivétel a brutális kegyetlenkedés, darabolás, gyerekbántalmazás etc., azoknál sosem gondolkodok ilyenen). Az ismerőseim szerint ez beteges, és biztos én valami mentális bajom van, hogy ezt csinálom. Ez tényleg ennyire beteges?
2011. aug. 16. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem beteges, csak ezen a téren nagyon empatikus vagy és izgalmasnak találod a dolgot.
2011. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Így írják a krimiket is. Utólag okos kapitány :D.
2011. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem beteges, csak amolyan "logikai játék", ha más témákkal kapcsolatban is hasonlóan elgondolkoznál, az nagyon jól fejlesztené a kreatív gondolkodásodat.
2011. aug. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hailey13 válasza:

nem beteges, én is szoktam ilyenekre gondolni:D

sőt, én valahogy más szemmel nézem a dolgokat, néha utánanézek milyen élete volt a gyilkosnak, egyszerűen érdekesnek találom hogy jut el egy ember odaáig hogy embert öljön. és közben és tudok a legdühösebb lenni pl egy más esetekhez hasonlítva "egyszerűbb" állatkínzás miatt.

2011. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hailey13 válasza:
*én
2011. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem beteges. én meg gyakran elképzelek szituációkat, hogy adott helyzetben,ha pl a szomszéd bántaná a kutyámat (hírek olvasása kozben indul be az én agyam is) hogyan ordítanék vele és hogyan bosszúlnám meg a dolgot. gyakran. elméleti agresszió :D
2011. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kreatív gondolkodás, problémamegoldás, logikai eszmefuttatás. Semmi gond nincs ezzel.
2011. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én miután elolvastam a Viszkis rabló balladája című könyvet, bementem egy bankba, és azt kezdtem el nézegetni, hogy hol van a biztonsági őr, hol lehet menekülni, stb:)
2011. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!