Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikortól lép érvénybe a...

Mikortól lép érvénybe a hambugeradó?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 17:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
57%
Tudomásom szerint szeptembertől, de lehet, hogy már érvényben van, csomó bezárt mcdonaldsot láttam mostanában Bp-n.
2011. aug. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
23%
Isten áldja érte a fideszt! Ez volt az egyik (vagy talán az egyetlen) normális intézkedésük.
2011. aug. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
16%
Előző vagyok: remélem minnél hamarabb, de szerintem szeptembertől tuti legalábbis jó lenne. Én nem fogom észrevenni mert se chipset se hamburgert colát meg ilyesmit nem szoktam venni/enni.
2011. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Nincs hamburgeradó.

Só- és cukortartalomra lesz 1-től adó, a hamburgerre nem.

1-nek: az adónak semmi köze a mekik bezárásához.

2011. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
77%

Hát, igen, soha ennél értelmesebb, hasznosabb, fontosabb intézkedést a részükről!:-)

Ez is csak egy újabb adó, meg hogy még több bőrt húzzanak le a lakosságról, csak az nem veszi ezt észre, aki birka...

2011. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Mindneki így hívja, hogy hamburger adó, viszont amit leírtál előző azt nem tudtam.
2011. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Hát, igen, soha ennél értelmesebb, hasznosabb, fontosabb intézkedést a részükről!:-)

Ez is csak egy újabb adó, meg hogy még több bőrt húzzanak le a lakosságról, csak az nem veszi ezt észre, aki birka...

2011. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
0%

előző előttit nem tudtam(közbe írtak)


Lehet, hogy az a cél, hogy több pénz jöjjön be de akkor is örülök.

2011. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Bocs, kétszer ment el a válaszom...
2011. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
79%

Dicsérgesse csak a sok idióta, az ne zavarjon senkit se, hogy EMIATT ÚJABB TUCAT MUNKAHELY FOG MEGSZŰNNI!!


A FIDESZNEK LESZ MITA TEJBE APRITANI A SOK BÓLOGATÓ BIRKA MEG MAJD RÁGHATJA EGYMÁST....

2011. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!