Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 180 szem gyógyszer (antidepres...

180 szem gyógyszer (antidepresszáns) Angliába postán? Nem foglalják le?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
de lefoglalják...nekem csak fájdalomcsillapítót próbáltak Angliából küldeni, de sosem ért ide sajnos :( visszament a feladónak...
2011. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezek vényköteles gyógyszerek. Szakorvos kivizsgálása nélkül nem tarthatja birtokban, főleg nem küldheti el más országba bejelentés nélkül.
2011. aug. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hogy ne tarthatnám már a birtokomban,édesanyámnak szeretném kiküldeni,mert 6 éve depresszióval kezelik! múlt hónapban már küldtem neki de az csak 100 szem volt és most ez több,azért gondoltam hogy inkább utánanézek és felhivom a vámosokat is hogy lehet e!
2011. aug. 23. 12:51
 4/9 anonim ***** válasza:

A 100 szem megérkezett hozzá? Kétlem.

A másik dolog, hogy hogyan lehet nálad az a gyógyszer, mikor azt fel sem tudják neki írni itthon?

2011. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen megérkezett képzeld,hogy ne írhatnák fel én vagyok itthon ő meg külföldön,mivel a lánya vagyok így felírja az orvos a három havit én meg elküldöm. hihetetlen milyen emberek vannak itt,inkább ne írj a kérdésemre ha ilyen primitív vagy hogy kérdésre kérdéssel tudsz válaszolni....
2011. aug. 23. 20:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg inkább ne provokálj, hiszen ebben dolgozom. Mindig vannak kivételek és véletlenek, sőt ha bejelented, akkor legálisan is el lehet postázni.

Viszont az elég érdekes dolog, hogy vényköteles antidepresszáns gyógyszert felír az orvos így látatlanban, mivel azt csak kivizsgálás után tehetné. De mindegy, nem akarlak én provokálni, de ez úgy lenne szabályos, ha édesanyád külföldön vizsgáltatná magát ki, és ott írná neki fel a gyógyszert a szakorvos. Sima közúti határon 100%, hogy ekkora mennyiségben nem lehet gyógyszert áthozni.

Sok sikert kívánok azért. De nem hiszem, hogy egy 10-en éves jobb tanácsot tudna adni...

2011. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De mint írtad, inkább kérdezd meg a vámosokat, az a biztos. Ide nem sok értelme volt beírni.
2011. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

már bocs kérdező, de ha a 100 db elment, akkor a 180 miért ne menne??? amúgy én nem hiszem, mert én írta, hogy még a fájdalomcsillapító sem érkezett meg...

tényleg értelmetlen a kérdésed

2011. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
megérkezett,ennyit erről...
2011. szept. 6. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!