Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyha már megvan a szerződése...

Hogyha már megvan a szerződésem a közmunkaprogramra, de úgy alakult, hogy költöznöm kell másik városba, akkor azt meg lehet oldani, hogy ott dolgozzam le a 3 hónapot?

Figyelt kérdés

A szerződésben az áll, hogy fel lehet bontani bármikor, bármelyik fél.

De azt nem tudom, hogy ez befolyásolná-e a későbbi segélyre jogosultságomat, ha kicsit csúsznának a dolgok. Vagy egyáltalán lehet-e, hogy másik városba átjelentkezek, és ott dolgozom tovább.


2011. aug. 30. 22:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
előbb nem te tettél fel egy másik kérdést hogy a barátnőd miatt vagy nem tudom már pontosan mi miatt átjelentkezhetsz-e másik városba?
2011. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem én tettem fel azt a kérdést.
2011. aug. 30. 22:46
 3/13 anonim válasza:
Ezt a kérdést az előzöhöz is feltehetted volna, amit nemrég tettél ki. Szerintem nem lehet ilyen csinálni, vagy ha lehet is, te jársz rosszul, de jobb utánakérdezni a munkaügyi központnál.
2011. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az előző kérdést én tettem fel.

Én is hasonlókat szeretnék mint a kérdező.Csak az a baj,hogy nekem tegnap szóltak hogy menni kell,és már nem tudom,hogy mit fogok tudni rendezni addigra.

Szerintem menj be te is a munkaügyi központba,és érdeklődd meg,hátha lehetséges.

2011. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Te voltál már? Vagy még csak most kezdenél el utánajárni?
2011. aug. 30. 22:59
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is nem rég tettem fel a kérdést.Én elsejétől lennék felvéve,csütörtöktől.Szeretném is a munkát,csak most különböző okok miatt ott szeretném ledolgozni ha lehetéges lenne.

Ha meg tudtál valamit légyszíves írd le!Köszii...:)))

2011. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

*lehetséges

Még nem voltam rendezni semmit.Tegnap kaptam meg a papíromat,ma a hivatalba voltam,de holnap sztem megyek is a munkaügyibe....:D

2011. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nekem is csütörtöktől kellene kezdeni. Nekem sem arról van szó, hogy büdös a munka, mert csinálnám, csak most tényleg mennem kéne.

Csak van erre is valami orvoslat, biztos nem csak mi vagyunk így, biztos voltak már mások is hasonló helyzetben. Mert végül is nem mondjuk le a munkát, csak máshol szeretnénk dolgozni. Nekem még az sem baj, ha mást kell.

2011. aug. 30. 23:07
 9/13 A kérdező kommentje:
A munkaügyibe kell menni? Nem a szociális irodába? Csak mert nekem nem a munkaügyi intézte a dolgot, hanem máshová kellett menni. Akkor oda menjek, ahol aláírtam a szerződést? Szerinted?
2011. aug. 30. 23:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp oda menj ahol aláírtad a szerződést szerintem.
2011. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!