Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon akinek hatalma...

Magyarországon akinek hatalma van, annak mindent szabad?

Figyelt kérdés

[link]


Azt mondják egyre többen - már külföldön is - hogy Magyarországon tényleg mindent meg lehet csinálni!!!

és akkor most nem mentem bele hogy

- "kölcsönkérik" a nyugdíjat,

- megváltoztatják a alkotmányt,

- Orbán lebontja a parlamenti kordont büntetés nélkül amikor még nem ő volt a miniszterelnök,

- a hatalmon lévők lenyúlják a pénzeket, részegen vezetnek a honatyák aztán a mentelmi jogukra hivatkozva MINDEN el van intézve, HISZ MÉG EGY SENKIHÁZIT SENKI SEM DUGTAK DUTYIBA, PEDIG NÉHA 100%-OS BIZONYÍTÉKOK VANNAK.

Persze, hisz falaznak egymásnak: most én tömöm tele a zsebemet, aztán a következő alkalommal te, aztán megint én. De ne nyomjál fel, mert akkor a következő alkalommal, amikor a te zsebedet tömjük, én sem nyomlak fel.


Ezt olvastátok már?

Mert ugye minden balhét el lehet simítani!

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__1856..


2011. szept. 16. 08:52
 1/4 son of satan ***** válasza:
57%
Nem kell ahhoz hatalom, elég oda pénz is. Nekem is egyszerű bármit elintéznem ha úgy akarom, a pénz mindent megold. Legyen az gyorshajtás, egy sör utáni vezetés, mi egyéb. És még csak mentelmi jogom sincs. Nem állítom persze hogy ez helyes, de az élet már csak ilyen. És mindenki, aki szegény, ugyanezt tenné ha gazdag, befolyásos ember volna, ne haragudj, de ez csak szimpla képmutatás, hogy bezzeg én nem, még ha megtehetném sem. Na persze..........
2011. szept. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

"- "kölcsönkérik" a nyugdíjat, "


Nézőpont kérdése... Ponthogy ingyen odaadták a nyugdíjpénz, aztán a pénzt magas kamatra visszakérték - ez mi, ha nem a haverok pénzzel való tömése?


"- megváltoztatják a alkotmányt, "

Nem megváltoztatták. Teljesen újat csináltak. Mi ezzel a gond?


"Persze, hisz falaznak egymásnak: most én tömöm tele a zsebemet, aztán a következő alkalommal te, aztán megint én."

Akkor hajrá, szállj be te is a körbe...


"Magyarországon akinek hatalma van, annak mindent szabad?"

Akinek nincs annak is mindent szabad. Vannak törvények, amiket többé-kevésbé illik betartani.


"De ne nyomjál fel, mert akkor a következő alkalommal, amikor a te zsebedet tömjük, én sem nyomlak fel."

Hogy is van ez az elszámoltatás, ami jelenleg zajlik?

2011. szept. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd, a magyaroknak jó ez, addig meg nem tudsz mit csinálni.
2011. szept. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el az USA-ba, Oroszországba, Monacóba, vagy Luxemburgba, és vinnyogva fogsz visszavágyni.
2016. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!