Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A népszámlálási biztosokat...

A népszámlálási biztosokat milyen jogviszonyban foglalkoztatják? Fizetnek-e utánuk adót, tb-t?

Figyelt kérdés
Ha én munkanélküli vagyok és semmilyen ellátásban nem részesülök, a népszámlálási időszak alatt biztosított leszek-e a tb-nél?
2011. szept. 16. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:

majd megkérdem, egyik ismerősömet aki ment népszámlálni, bár ő mellette dolgozik is de hátha tudja

bár hamarabb kellet jelentkezni

2011. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elvégzett munka után járulékot fognak levonni.Megbízási szerződéssel foglalkoztatják az embereket.Abban nem vagyok biztos, hogy munkanélküliként te végezhetsz ilyen munkát, mert jövedelemnek számít, akkor nem igen fogod kapni a munk.nélkülit.Nem igen mondanám, hogy mit csinálok munkanélküli alatt.Kérdezz meg valakit, akiben megbízol, és ért hozzá!
2011. szept. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem kapok semmilyen segélyt, munkanélküli járadékot és hasonlót sem. Ezért lennék kíváncsi, hogy az népszámlálási munkám alatt biztosított leszek-e.
2011. szept. 22. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!