Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen személyiségű az az...

Milyen személyiségű az az ember, aki állandóan mások hibáit "elemzi", állandóan más emberek hibái foglalkoztatják? Mit gondolsz az ilyen személyiségű emberekről? Szimpatikusnak tartod őket?

Figyelt kérdés
Bizonytalan magában / nincs megelégedve önmagával az ilyen személyiségű ember?
2011. szept. 9. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem ne kritizáljon senki, amíg ő nem tett le jobbat az asztalra. Ha jobbat letett, akkor se hozza fel folyamatosan, csak ha valaki menőzök vele amit nem szoktam. Utálom az ilyen embereket.
2011. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, bár nem hangoztatom folyton-folyvást a megállapításaimat (csak ha kérdezik).
2011. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Végülis egy pszichológus is ezt csinálja amit a kérdésben látunk....


Semmi baj, ha önmagán nem tud segíteni attól még lehet hogy másnak felhívja a figyelmét vmi olyan hibára amire az illető nem jönne rá magától...


De ha kritizál meg okoskodik akkor persze meg lesz utálva...

2011. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy háta mögött. Szóval ő (a személy) folyton mondja neked, hogy a harmadiknak milyen hibái vannak. És így mindenkit elmond mindennek. Nem jó hallgatni, mert akkor vajon engem is így kibeszél hátam mögött???
2011. szept. 9. 22:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Még ekkor sem tartanám rossz embernek ezt az illetőt, de mindenképpen van egy rossz szokása.


Kritizálni általában nem érdemes. Akkor sem ha jogosnak érezzük...


Valószínűleg téged is kritizál a hátad mögött, de biztos vagyok benne hogy nem azért mert ártani akarna.. Hanem mert ahogy az eredeti kérdésben feltételezed: mások hibájára fókuszál mert a saját hibáival nem akar/nem tud/fél szembenézni....

2011. szept. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy utólag válaszolok egy nyolc éves kérdésre ('engem ne kritizáljon senki, amíg ő nem tett le jobbat az asztalra. Ha jobbat letett, akkor se hozza fel folyamatosan, csak ha valaki menőzök vele amit nem szoktam. Utálom az ilyen embereket'). Így neked erre utólag azt mondom most is, hogy ahány ember annyi személyiségü ember is létezik. Tudod szerintem téged is lehetne utálni mert a kritika az mindig is jelen lesz az emberek közt, ami lehet akár építő jellegű is. Nos én elmondom a véleményemet rólad így utólag is, hogy te sem vagy jobb senkinél, úgyhogy ne oltogass senkit. Tudod kicsikém véleménnyilvánítás, és szólás szabadsága van, és szerintem azon emberek szemében te is egy senki vagy na de mostmár az enyémben is.


Kérdező!: Neked is csak azt tudom válaszolni így utólagosan is, hogy ahány ház annyi szokás, meg ahány ember annyi személyiség megannyi belső tulajdonság. Tehát felesleges volt anno szerintem ezen kattogni.

2019. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző voltam:! Utólag ezt is:('kritizálni általában nem érdemes. Akkor sem ha jogosnak érezzük...'). Miért is? Törvény tiltja? Ha meg jogos, akkor pláne miért is ne?. Valakinek meg kell mondani a tutit. Ó már tudom, hogy miért is nem érdemes': Mert fájni fog akkor az igazság?. Na ne! Ennyire azért nem kell....
2019. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!