Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen szankció követi ha...

Milyen szankció követi ha valaki szabotálja a népszámlálást?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van. Állampolgári kötelessége mindenkinek pontosan válaszolni a kötelező kérdésekre.
2011. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Sajnos nem tudom, de remélem, van szankciója. Rendpárti lévén én lesittelném azokat, akik szabotálják. Miért jó tönkretenni valamit? Miért jó ganévá változtatni körülöttünk a dolgokat?
2011. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Jó kérdés.De azért sok olyan kérdés van amihez végképp az ég egy adta világon semmi közük!
2011. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
ez így van, ahogy az utolsó írta. egyébként meg kapják be.
2011. okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Adatszolgáltatással, nyilvántartással, hatósági ellenőrzéssel kapcsolatos kötelezettségek megszegése


31. § (1) Aki


a) a jogszabályban előírt bejelentési, adatszolgáltatási, nyilvántartási kötelezettségének nem tesz eleget,


b) szándékosan a valóságnak meg nem felelő adatot szolgáltat,


c) tevékenységet érintő hatósági ellenőrzést akadályozza,

ötvenezer forintig terjedő pénzbírsággal sújtható.

2011. okt. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mit értesz szabotálás alatt?

http://www.youtube.com/watch?v=Xto3ti4D8FA

2011. okt. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó: nem csodálom, hogy ennyi ésszel nem vagy képes felfogni, mi is ez az egész.
2011. okt. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Aki lakcím kártyával és IP címmel rendelkezik, arról amúgy is mindent tudnak... Aki meg nem, arról ezután sem fognak megtudni semmit ! Tehát büntetni sem tudják, ha mulasztana. Ám nem mulaszthat, mert kérdőívet sem kap. Megint csak a törvényt tisztelő állampolgár szívja meg.
2011. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1944-45-ben a korábbi népszámlálás miatt lehetett 600 ezer

kb. háromnegyed réaszben asszimilált zsidót a halálba küldeni, mert ők, szegények, a számlálásnál gyanútlanul beíratták hogy "izr.", ez a három betű, ha nincs nyilvántartásban , pontosan, akkor az a folyamat megrekedéséhez, vagy legalább is akadozásához vezetett volnam, talán felük is megmenekül, úgy ahogy a szerencsétlen besorozott és halálbaküldött Don-kanyari 230 ezer nem "izr"., hanem,"rk."," ref."," gk."," ev.", ...stb honfitársunk egy része is megúszta volna a magyar közigazatás és hadügy buzgalmát, és szégyenletes precízitását.

Most is ugyanilyen listákon vagyunk, még a rendpárti paraszt is, csak finomítják őket, hogy "fid", "szoc" "egyéb".

Én mindent megteszek, hogy kimaradjak az ilyen bulikból, ha kell fizetek büntetést, pedig "rk." vagyok.

Egy náci rezsim ne számolgasson engem, hanem tolják fel maguknak a kérdőívüket lendülettel.

Emlékeztetném a feledékenyeket a Kubatov listára, ami pontosan megmondja, ki szavazott Pécsett a Fidesz bábjára, és kik a "komcsik" akik nem.

Na, ez készül országosan,_nagyban_,és ki tudja mikor száll vissza a rosszul válaszoló fejére a válaszából következő bármi, ami a munkahelyvesztéstől Srebrenicáig terjedő spektrumban mozoghat.

2011. okt. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Fura ez az egész, mert hogyan lehet valamit büntetni, ami anonim. Ha név nélkül megy, honnan tudják, hogy nem teljesítettem??? Ez azért is érdekes, mert van rajta lakcím és kód. Ennyit az anonimitásról.


Márpedig névvel nem vagyok hajlandó ennyi privát információt megadni, a kérdések durván belenyúlnak a privát szférámba. Sem az élettársi kapcsolatomról nem vagyok hajlandó adatokat közölni, sem arról, hogy mikor hol és miért laktam.

2011. okt. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!