Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valyon a magyar orvosok hány...

Valyon a magyar orvosok hány százaléka szabotálja a munkáját, mert úgy érzi nincs megfizetve?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 22:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
vajon
2010. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Vajon a magyar nyelvtantanárok hány százaléka szabotálja a munkáját, mert úgy érzi nincs megfizetve?
2010. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem tom, engem még egy se szabotált. Az utóbbi időben mindegyik elvégezte a munkáját "rajtam", és nem mentem haza dolgomvégezetlenül. Vagy Te igen?
2010. dec. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Elírtam, tényleg, de értelmes válaszokat várok, ilyen 45-50 %-os kötekedők ne írjanak ha lehet...
2010. dec. 14. 23:08
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Vajon a magyar emberek hány százaléka szabotálja a munkáját, mert úgy érzi nincs megfizetve?


Sztem az orvosok nem panaszkodhatnak. Egy varrat kiszedésért maszek rendelőben 5 ezret kérnek, maszekba szemölcs leszedés 8 ezer.


Hol fogok én 5 perc alatt 8 ezret keresni??

2010. dec. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Kb.200 orvos ismerősöm van.Van köztük, aki lusta, azért lógna, ha lehetne.

A többségük elvégzi a munkáját, mert tart a főnöktől, a betegjogitól, a beteg rokonaitól, vagy szereti csinálni...

Minden úgy megy, mint más munkahelyeken.

Egyet nem hallottam még, hogy valamelyik azt mondta volna, hogy azért nem dolgozik, mert kevés a fizetés.

Azt egytől-egyig mindenki sírja - mi is - hogy kevés a pénz, de ennyi. A meló ettől se több, se kevesebb.El kell végezni.

2010. dec. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

szia, én nemrég szültem meg az első kisbabámat. Elképesztő állapotok uralkodnak az egészségügyben, mindenki a markát tartja, ha nem adsz pénzt, akkor átnéznek rajtad (tisztelet a ritka kivételnek). Az orvosoktól a nővérekig át, mindenki várja a pénzt. Én hülye, annak ellenére, hogy az orvos, akinél szültem sokszor azt se tudta ki vagyok és nem ismert meg a folyasón, 60 ezer forintot fizettem, mert segített világra hozni a lányomat. Ezután tudod mi történt? Megsértődött! Mert ma már minimum 80 ezer nála a tarifa.


Amúgy egy orvos egyszer azt nyilatkozta az egyik riportban, hogy avval az 5-10 ezer forintos óradíjjal nem azt az egy órát fizeted meg, amit ott töltesz, hanem azt a sok-sok évet, energiát, befektetést, felelősséget, amíg ő eljutott odáig, hogy orvos lehessen.

2010. dec. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nekem pl. volt olyan eset, amikor a szemembe mondta, hogy "ma már nem úgy mennek a dolgok mint régen", ezalatt értsem, hogy ha nem bírok paraszolvenciát adni, csak alapszintű ellátást kapok, és ezt vegyem természetesnek.. De sokminden egyébre is gondoltam, nem tudnám mindet felsorolni, de olyanba is volt részem pl., hogy szándékosan fékezik az ellátást, stb...
2010. dec. 14. 23:20
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Én orvos vagyok, és nem tudom megérteni azokat, akik csak hálapénzzel hajlandóak rendes ellátást adni! Én el sem fogadom és ugyanúgy látom el azt, aki adna hálapénzt, mint azt, aki nem. Ez a dolgom, azért lettem orvos, mert segíteni szeretnék az embereken, ingyen is megtenném, ha nem kéne pénz az élethez:) Így kéne hozzáállniuk az orvosoknak, nem úgy, ahogy most teszik, mert ez az orvosi hivatás lényege.
2010. dec. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
nálunk amúgy a körzeti ilyen, húzza az időt, nála egy ember fél óra, közben nem a beteggel foglalkozik ám, pötyög a számítógépen meg telefonálgat. Amikor bevezették a vizit díjat, akkor még lassabban ment a sor, persze az emberek panaszkodtak, szidták mindenkinek az anyját aki él és mozog, és ez örömmel töltötte el az orvost.
2010. dec. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!