Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 2010. 06. 09-én. A Munkaügyi...

2010. 06. 09-én. A Munkaügyi Bíróság 45%ítélt meg, mivel állapotomban rosszabbodás következett be.2011. 09.19-voltam az ORSZI előtt, s vissza adták a 40%. Elveheti az ORSZI amit a Bíróság megítélt? Mert azóta más betegségem is hozzá jött.

Figyelt kérdés

Gyógyszereim:Xanax,Trittico,Inegy,Bisoprolol,Covercad,Lavestra,Spirisiva-handihaler,Atimos,Ventolin,Indapamid,Egifilin,Randitin-B D3-vitamin,Apranax,Tenacomfort betét.

Idült obstructív tűdőbetegség heveny alsólégúti fertőzéssel.

Kevert szorongásos depressziós zavar.Alvászavar.Impulzuskontroll-problémák.

Idült ischaemiás szívbetegség.idült obstructív tüdőbetegség.

Laborból magasabb chol-szint(6,3)és vizelet vér pozitivitás emelendő ki.

Bal o-on 60 fojnál poz

Bal térd:extensor funkció megtartott,de aktív AV emelés nyújtott helyzetben nem kivitelezhetö.

Gerinc CT,PTE: PDI L.II-V Spondylosis.Atherosiclerosis compr.vert.Th.XII min.grad.

Térd+Gerinc RTG:Arthrosis gen et femoropat.Ls.Spondylosis lumb.Discopathia L.V.

PDK,SI izületi MR:Krónikus sacroileitisre utaló keskeny subchondralis sclerosos.


2011. okt. 3. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
fellebbezni kell orszi döntése ellen
2011. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most őszintén, mire mész a 45%-kal? Az sem rokkant. Amúgy 1 év 3 hó alatt javulhatott az állapotod. Ha nem értesz vele egyet, fellebbezel. Ha az se sikeres, bíróság.
2011. okt. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!