Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sószappan használók, SOS!...

Sószappan használók, SOS! Nektek mennyi ideig tartott a kezdeti rosszabbodás?

Figyelt kérdés
Én 3 napja használom a sószappant, reggel-este bekenem vele az arcom. Azért több pattanásom lett a használat kezdete óta, és úgy érzem érzékenyebb is lett a bőröm, pl. a megszokott paradicsomos pakolás is jobban csípte egy kicsit. A másik problémám az, hogy a sószappanom egy bazinagy tömb, és nehéz vele mindenhová odaférni az arcomon, meg vannak ilyen kiálló kemény kristályok, amik felsértik a bőrömet. Egyébként, nektek bevált? Nekem nagyon szimpatikus lett, ahogy utána olvastam, remélem hamar segít! Ja, és tinédzserkori pattanásos bőrre is beválik? Mert nekem az van. És az nem baj, ha naponta 2-szer használom, amíg nem látok javulást?
2011. júl. 24. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy vegyél egy olyan kis kerek kozmetikai sárga szivacsot. Biztos tudod melyikről beszélek. Kicsit benedvesíted, bedörzsölöd a szappannal és azzal mosod át az arcod. Így nem fog felsérteni, mindenhova odaférsz, és szépen leszedi az elhalt hámréteget. Nekem nagyon sokat segített a pattanásokban ez a szivacs.
2011. júl. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jó ötlet!
2011. júl. 25. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!