Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyenkor merre lépjek? Az...

Ilyenkor merre lépjek? Az ügyvédem elindította a gyerek elhelyezést, és nála a végzés de ő lelépett?

Figyelt kérdés

nos megkaptam a végzést hogy mikor lesz tárgyakás, elkérte hogy leflnymásolja, de ő elment az országból???

a nélkül nem mehetek tárgyalásra, hollehet újat kérni.

közben kiderült róla hogy az interpool hozatta haza külföldről pár éve,pénzt megkapta, erre eément


2011. okt. 26. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
De hülye vagy baszmeg!
2011. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezzel aztán most segítettél
2011. okt. 26. 17:53
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem menj el ingyenes jogi tanácsadásra vagy menj be a bíróságra ott biztosan tudják a dolgot.

a 46%ossal meg ne is törődj egy nyomorúlt élettelen tárgy aki otthon fogyasztja az áramot a szülei meg imádkoznak ,hogy mimnél hamarabb takarodjon el otthonról. Igen nem kapott rendes nevelést...


Sok sikert kívánok nektek a perhez!

2011. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Bíróságon megkaphatod a végzést.
2011. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ekkora egy idióta barmot! Előre fizet, és ráadásul épp egy ügyvédnek...

Ezt a marhát. xD

2011. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként neked is feltűnt már kedves kérdező, hogy tisztára szellemi fogyatékos vagy? :)
2011. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat,

a többinek pedig annyi hogy én kérek elnézést hogy nem vagyok járatos ezekben az ügyekben, szerinted honnan tudjam hogy előre kell e fizetni vagy utólag?

Más annak akinek ismeretsége van, vagy folyamatosan bíróságra járkál

2011. okt. 26. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!