Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a szomszédom kivágta az...

Ha a szomszédom kivágta az egyik fályát és 30. 000Ft nyi kárt okozott nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 15:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Hüle szarrágók, máson csúfolódtok.
2011. nov. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 hallari válasza:
71%
A rendőrséget kérdezd meg, mit tegyél, mert általában a legjobb, ha jegyzőkönyvezve van az eset. A mi szomszédjaink is onnantól vették komolyan a dolgokat, hogy bejelentettük a rendőrségen a minket ért sérelmeket és az előadó küldözgette nekik az idézéseket. Nagyobb esély is van peren kívüli megegyezésre.
2011. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
61%
Szerintem pattex power fix-el ragaszd vissza
2011. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
38%
Szelyimtem, ha közben szexejtetek, és miatta gyejek lesz, de nem telyvesztétek, akkoj , még gyelyektartásért is perelyhetitek a szomszédolyat!:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
6%

Nem a kérdezőnek válaszolok, hanem a sok "agyoniskolázott" kedves embernek:

Ha nem tudod vagy nem sejted a választ akkor ne írj, mert ez nem fórum és nem arról szól, hogy piszkáljunk számunkra idegen embereket.

Itt önzetlen segítséget nyújthatsz, ha alpári modoroddal szeretnéd magadra felhívni a figyelmet , akkor célt tévesztettél, mert nem jó helyre írogatsz!


Elnézést a kérdezőtől , de ezt muszály volt leírnom.

Amúgy én is azt mondom, hogy jegyzőkönyv, és rendőrségi segítség!

2011. nov. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!