Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Súlyos testi sértésért mit...

Súlyos testi sértésért mit kapok ha nem én kezdtem a verekedést csak "pechemre" én voltam az erősebb? (Büntetlen előélet nélkül)

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 09:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Max felfüggesztett.
2011. nov. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jogos vedelmi helyzetben voltal mindaddig, amig at nem lepted a tamadas elharitasahoz szukseges merteket. Ez azt jelenti, hogy egesz eddig a pontig nem vagy buntetheto. Amikor atleped ezt a hatart buntetheto leszel, de a buntetesedet merseklik. Ha nem onbiraskodtal, akkor ahogy az elso is mondja, meguszod egy felfuggesztettel max.
2011. nov. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Büntetlen előélet nélkül? Ez azt jelenti, hogy már voltál büntetve? Mert az ezért kicsit ront a helyzeten.
2011. nov. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Plusz első ügyed, nem vagy bűnöző, nincs priuszod, 100% nem fognak lecsukni.
2011. nov. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hogy kerek legyen a történet: kicsit elbeszélgettem a lánnyal a miheztartás végett, mire a monológom végén nyitott tenyérrel arcon ütött. Én ezt ököllel viszonoztam, nyilván nekem semmi bajom nem lett max pár hajszállal kevesebb van a fejemen, de neki nagyon csúnyán vérzett az orra és lilás árnyalatú a szemöldökének a környéke.
2011. nov. 21. 10:08
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja néztem, hogy elszúrtam a fogalmazást. Helyesen úgy akar lenni, hogy büntetlen előéletű vagyok.
2011. nov. 21. 10:09
 7/16 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Valószínűleg megúszod akár felfüggesztettel, vagy akár figyelmeztetéssel, de azt inkább nem minősítem, hogy egy pofont egy nőnek ököllel adtál vissza. Az azért messze nem ömvédelem.
2011. nov. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én is nő vagyok
2011. nov. 21. 10:36
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Szia.


Szégyelld magad !

Én nőt akkor se ütnék meg ha nekem lenne igazam

sértené az egómat !!!


Kaptam én is pofont nem is kicsit úgy sajgott a pofám hogy szinte nem is éreztem az első reakció ami végig futott rajtam hogy beleverem a betonba

de erre hallisten csak ennyit mondtam


Megnyugodott a beteg ?


akart még egyet ütni megfogtam a kezét és a következőket mondtam


( nem akarlak bántani megnyugszunk mind a ketten és majd beszélgetünk ! JÓ? )

2011. nov. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Andizsuzsi ***** válasza:
72%
Nőként sem nagy dicsőség. Sőt.
2011. nov. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!