Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit csináljak, hogy ne zaklass...

Mit csináljak, hogy ne zaklasson a volt élettársam? Azzal fenyegetőzik, hogy elmondja miből éltem régen, ha nem megyek vissza hozzá.

Figyelt kérdés

Amióta elhagytam sms-ekkel,hívásokkal bombáz.Van amikor napokig csend van,de van úgy hogy naponta több sms-t ír,vagy

felhív,de volt úgy,hogy a házunk előtt álldogált,de nem csinált semmit.Az sms-ekben volt szerelmes,volt olyan,hogyha

nem megyek vissza hozzá,elmondja a mostani páromnak miből

éltem régen,meg mindenkinek.A párom viszont nem tud semmiről

és nem is szeretném ha megtudná.Megvan az összes üzenet,de nem tudom lehet-e valamit ezekkel kezdeni,mert olyat,hogy bántani akarna fizikailag soha nem írt,még az utcán sem szólított meg amikor lesekedett utánam.A párom csak annyit tud,hogy vissza akar szerezni és azt mondtam csak ritkán hív.Feljelenteni lehetne talán zaklatásért,de ez nekem is kínos lenne,vagy egyáltalán ez zaklatásnak

minősül-e.


2009. máj. 18. 03:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mióta tart ez a "zaklatás"? Nem biztos, hogy meg is tenné, hogy elmondja a jelenlegi párodnak a múltadat, lehet, hogy csak kétségbeesésében fenyegetőzik ezzel, ez gyakorlatilag érzelmi zsarolás.

Ha úgy gondolod, hogy mégiscsak komolyan gondolja ezt, én a helyedben inkább elmondanám a jelenlegi pasinak, mert ha igazán szeret, akkor nem fogja érdekelni a múlt. Ezzel a lépéssel ráadásul fityiszt mutatnál az exnek, aztán főjön a saját levében.

2009. máj. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el a mostani barátodnak amit tudni kell rólad.

Akkor az exed nincs mivel fenyegetőzzőn, meg egy kapcsolatot úgysem jó hazugságra alapozni. Mit csinálsz, ha 1 év múlva derülne ki.

Ha nem tud úgy elfogadni amilyen vagy, akkor semmi értelme az egésznek.

2009. máj. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Pár jobb kiállású kopasszal körbe kell állni és kicsit elbeszélgetni vele, hogy ha nem fejezi be, akkor el fog esni és szívószállal fogja szívogatni a rántott húst két hónapig. Az ilyen elmebetegeknél nem számít más.
2009. máj. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

ha nem vagy ideges akkor az olyan, mnitha nem lenne takargatni valód, tehát csinálj úgy, mnitha nem tudnál róla, miről van szó, és mnitha nem is ismernéd azt az alakot, csak egy elmebeteg pióca lenne.

A párodnak nem muszély tudnia a dologról, ha elmondja neki nem köteles elhinni, ha szeret téged, amugymeg ha igazán szeret és már nem élsz oylan életet, akkor legyen neki mnidegy a múlt, fogadjon el ilyennek mailyen vagy.

Senkinek semmi köze a ti kapcsolatotokhoz, a pasinak meg mnod meg, hogy akkor sem jönnél vele össze, ha nem lenne párod, és utálod, amiért zsarol téged, mert zsarolással nem lehet semmit leérni, ha szeret valakit, akkor ne kényszeritsen, hanem engedjen el. Ezt akarja hogy megutáld? Annál inkább menekülsz tőle és gyűlölni fogod, nem hinném h ez lenne a élja, törődjön bele, hogy nem vagy az övé. Ha nem áll le, akkor mnod meg a pasidnak, hogy csapkodja meg a pasit, vagy jelentsétek fel. Abból neked bajod nem származik hogy egyszer ezt meg amolyan stb életet éltél. Nem vagy gyilkos, nem loptál autót akkor nem lehet gáz :)

2009. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, sejtem, mi lehet az a múlt. Ha a mostani párod szeret, akkor szerintem mondd el neki. Nem lesz könnyű, de ennyit megérdemel. Látja, hogy most már nem így élsz, és nagy valószínűséggel rákényszerültél arra az életformára. Talán a volt élettársad volt az, aki rákényszerített? Csak találgatok.


Ez egyébként zaklatás, fel is jelenthetitek érte.

2009. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt neki, hogy bátran beszélhet a mostani barátodnak, mert épp tegnap mondtál el magadról mindent. Csak legyél elég határozott, és meglátod, vissza fog húzódni. Csak addig fog zaklatni, amig azt látja, hogy félsz, tartassz tőle.

(Egyébként lehet, hogy tényleg nem ártana elmondani magadról a titkaidat a barátodnak, mert ha nem is a volt élettársad, akkor más kitálalhat neki.)

2009. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
És mi van akkor, ha a csávó elmondja a párodnak, és te simán letagadod? Én a párod helyében tuti neked hinnék, nem a volt-őrült-barátnak, hanem neked!
2009. máj. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A letagadást nem javaslom, mert előbb-utóbb minden kiderül. És inkább most, mint mondjuk néhány év múlva, amikor esetleg gyerekek is vannak. Ha akarod, írhatsz privit is.
2009. máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!