Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi lesz, ha a gulliver.hu-n...

Mi lesz, ha a gulliver.hu-n véletlenül megvettem egy utazást, de azt nem vagyok hajlandó kifizetni?

Figyelt kérdés
Azt írták, hogy utaljak 12 ezret a számlájukra, mert 8 napig nem döntöttem a fizetési módról. Van 30 napom, utána viszont a teljes összeget meg kell térítenem. DE KAMU ADATOKKAL REGISZTRÁLTAM! (Megváltoztattam mindent, miután véletlenül rákattintottam a vételre) Meg tudnak így valahogy fogni? Behajthatják valahogy rajtam?
2011. dec. 20. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy marhaságot csináltál.Megvettél egy szolgáltatást és általában azt illik kifizetni és tán valamilyen törvény is van rá hogy pengetned kell mert beperelhetnek és nem számít a kamu cím mert gép alapján betudnak mérettetni ha nagyon akarnak és többe fog az kerülni mint 12 ezer.De ha mondjuk semmit se vettek meg előre( repülő jegyet busz foglalás szállás foglalás stb akkor nem hiszem hogy komolyra fogják venni a dolgot és törölnek a rendszerből mint nem fizető ügyfél oszt ennyi.
2011. dec. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Összesen 20 ezer, 3 napos szállás. Nagyon szemét az oldal is, semilyen megerősítést nem kért a licitre, véletlenül rákattintottam, és ennyi, de nem is tudnám kifizetni, nincs semennyi zsebpénzem, 16 vagyok csak.
2011. dec. 20. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Az lesz, hogy nem lesz kifizetve.
2011. dec. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel még nem vagy 18 éves így szerintem a regisztrációd amúgyis érvénytelen.
2011. dec. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!