Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Teljesen véletlenül ütöttem...

Teljesen véletlenül ütöttem le egy terméket az e-bayen! Mi ilyenkor a teendő? Egyszerűen nem tudom kifizetni, félrenyomtam

Figyelt kérdés
egyszerűen nem tudom kifizetni, félrenyomtam:(( nagyon fontos lenne, nem akarok behajtókat vagy akármi:((( írtam az eladónak is, de nagyon félek!!
2011. júl. 11. 02:01
1 2
 1/18 anonim válasza:
0%
Ilyenkor vagy ki fizeted vagy seggbe kukit kapsz!
2011. júl. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha írtál az Eladónak, és nem utalod át a vételárat, akkor senki nem kötelezhet a vásárlásra!!!

Legfeljebb kapsz egy negatív értékelést az Eladótól, és kész!

2011. júl. 11. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
azt olvastam, e-bayen, hogy van ilyen büntetésvégrehajtás:S hogy az eladó törölheti a tranzakciót, de ha kénye-kedve úgy találja, akkor nyit rólam egy ilyen nem fizetős cuccot, és akkor bizonyos ideig ha még mindig nem fizetek, akkor kapok csekken valami büntetést. nem tudom, mennyi lehet ez az összeg:\
2011. júl. 11. 09:30
 4/18 anonim ***** válasza:

csak szimplán le fognak tiltani az e-bayről


amúgy nem értem, hogy lehet véletlenül 2* klikkelni

2011. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
én sem értem, csak arra emlékszem, hogy nem találtam meg rendesen a szállítás költségeit. mondom jó, akkor hozzáadom kosárhoz, és akkor ott kiírja az összegzést. erre nema kosárhoz adta hozzá, hanem kiírta ugyanazt az összeget szállítási díj nélkül és lebiggyesztett alá egy continue gombot. mondom jó, akkor még tovább kell menni. és ekkor lett a baj (érdekes módon, mikor már megvettem, akkor kiírta a teljes vételárat). és most nem 1000 ft-ról van szó, hogy inkább kifizetem...
2011. júl. 11. 09:58
 6/18 anonim ***** válasza:
termék linkjét bedobnád ide
2011. júl. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
már nincs. egy darab volt belőle, azt vettem meg én... akaratlanul.
2011. júl. 11. 10:48
 8/18 anonim ***** válasza:
attól, hogy megvetted, még belinkelheted - a vásárolt áruid közt ott van
2011. júl. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
2011. júl. 11. 11:57
 10/18 anonim ***** válasza:
szóval ráklikkeltél a buy it now-ra utána meg a continue-ra...hát ezt szar ügy...látom tegnap délután volt, írj az eladónak, hogy tévedés volt és legyen szíves megelégedni egy negatívval
2011. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!