Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Azért ilyen pofátlan esetekben...

Azért ilyen pofátlan esetekben sem képes lépni a magyar elit?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy december 24- én megvertek egy 75 éves idős asszonyt éjféli miséről hazafelé Temerinben a szerbek (Csak ekkor bátrak, még hogy harcias nép, hahaha), és az öregasszony segitségére siető fiatal házaspárt is megverték.

Az idős néni biztos nem provokálta a szerb srácokat.

Itthon magyar időseket vernek agyon aprópénzért.

Szerintem véget kell vetni a siránkozásnak, tenni kell valamit, meddig tűrhető ez?Elítélem azt, hogy adjuk vissza, ugyanakkor ha mi adjuk vissza, akkor azt többszörösen megszívjuk (temerini fiúk esete)de akkor is felháborító.A szlovákoknál a 99 éves asszony megalázása...

Másoknak tényleg mindent lehet? Ha valaki nem ért velem egyet szolgáljon ellenpéldával, ha tud, ha létezik ilyen, például magyarországi szerbek és szlovákok elleni atrocitás (ha létezik ilyen...).


2011. dec. 27. 03:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerinted mit kellene tennie az "elitnek"? Küldeni tiltakozó jegyzéket?

Magyarországon is vertek már meg négert,vagy japánt:

Rasszista emberek másutt is vannak,nem csak nálunk.

A szlovák néni esete ugyan felháborító,de a szlovák törvények nem engedik a kettős állampolgárságot.

2011. dec. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!