Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Holnaptól tényleg életbe lép...

Holnaptól tényleg életbe lép az a törvény, hogy 18 éven aluliak este 20 óráig mehetnek ki az utcára egyedül?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 19:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Ez irreális! :D Komolyan kérdeztem, nem vagyok vele tisztában!
2011. dec. 31. 19:59
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
A hír igaz. Aki megszegi, azzal 8 órán keresztül sp fluor kulturszennyet hallgattatnak.
2011. dec. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes a torveny mert ok este 8 ig lehetnek az utcan. De mikortol? reggel 8 es este 8 kozott vagy ejfeltol este 8 ig? Mert ha nincs kezdo idopont akkor eltunnek este 8 kor majd ejfel utan 1 perccel elojonnek es este 8 ig utcan lehetnek...
2011. dec. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14 év alatt.
2011. dec. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utána kéne nézni, de ha jól figyeltem a hírekben, felpuhították az eredeti javaslatot, és csak az van benne, hogy a szülő köteles gondoskodni este 10 után a közterületen tartózkodó kiskorú gyermeke felügyeletéről. De szankció nincs hozzárendelve, úgy hogy ez most (még?) csak egy elvárás. Később, majd lehet, hogy a gondoskodás elmulasztása szabálysértés lesz. De vannak még hasonló baromságok a törvényben, pl., hogy a gyerek köteles szót fogadni, meg egészségesen élni.
2011. dec. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van valami amit büntetés nélkül lehet még csinálni?
2012. jan. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!