Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor vezetik be azt a törvény...

Mikor vezetik be azt a törvényt, hogy 8 óra után nem lehet kiskorúnak kimenni az utcára?

Figyelt kérdés
És ha mégis kimegy mik a következmények?
2012. jan. 2. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Már életben van ! Szülőket veszik elő . Külömben kimehetsz csak felnőtt kiséretében / szülő nagyszülő nagybácsi nagynéni STB/
2012. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Meddig számit valaki kiskorúnak? Utcára kimenni is 18+ kell lenni?
2012. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Ez mekkora DIKTATÚRA!
2012. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ez olyan szemétség....és hány évesnél fiatalabb gyerekekre vonatkozik ez?
2012. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Orbán és a fidesz szépen lassan kiépíti a diktatúrát...
2012. jan. 3. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
29%

Talán így nem lehet majd látni 12-13 éves részeg gyerekeket 8óra után!

Félre ne értsetek nem védem őket,mert rühellem a fideszt, de ezt az előnyét meg lehet állapítani. A diktatúráról meg olvasgassatok egy kicsit, mert az teljesen más tészta!

2012. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12-13 éveseket? ?? Akkor csak 14 év alattiakra vonatkozik? Mert én 15 vagyok és nem vagyok részeg disznó de nem parancsolhatnak haza..
2012. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Úgy tudom, ezt a családvédelmi törvény módosításában tervezték ezt bevezetni. A törvény hatályos szövege itt található [link] kiemelve a legutóbb elfogadott módosításokkal. Nem vagyok jogász, csak építész, de átolvasva a szöveget nem találtam sehol sem a fent idézett szabályozást. Ellenben sok, a gyerekek védelmét talán valóban segítő bekezdést igen.

A demokrácia és az ép ész tehát működött. Felmerült egy ötlet, megtárgyalták, könnyűnek bizonyult, nem tették bele.

2012. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!