Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mérgezésért hány év börtön...

Mérgezésért hány év börtön jár? És ha még nem nagykorú az elkövető?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 10:40
 1/9 anonim válasza:
55%
mit tettél?
2009. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez mindig az egyedi körülményektől függ. Gondatlanság, illetve előre elvervezés súlyosbító tényező. Kiskorúként pár év fiatalkorúak börtönével megúszod (a taxisgyilkos lányok hat év után szabadultak: ennyit ér ma egy emberélet ebben az országban). Én viszont, ha rajtam múlna, téged mérgeznélek meg, amennyiben azon töröd a fejed, hogy valakit elteszel láb alól.
2009. máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, hogy emberölés, emberölési kísérlet, vagy testi sértés-e az adott cselekmény. Ha valakivel halálos mérget itatsz, akkor lehet 15 év is, ha megfosatod hashajtóval, akkor mondjuk könnyű testi sértés és kisebb büntetés.
2009. máj. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Azonnal verd ki a fejedbol ezt a butaságot. Ne az érdekeljen,hány évet kapsz érte. A mérgezés éppen úgy gyilkosság mitha kést szúrnál az illetobe, sot, ezt úgy fogják kvalifikálni,hogy elore eltervelt emberolés, tobbet kapsz érte mint gondolnád.

Meg is érdemelnéd ha erre vetemednél.

Ha úgy érzet,hogy bántalmaznak, akkor kérj segétsíget, valakit megolni az nem old meg semmit csak noveli a bajt!

2009. máj. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
63%
most a kedves kérdező nem azt mondta hogy megakar ölni egy embert hanem csak egy kérdést tett fel aminek semmi alapja nincs -.-" nyugodtan le lehet pontozni(N)
2009. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
96%

Lehet ez az oldal anonim, de szerintem a zsaruk már azt is tudják hogy mit fontolgatsz, és ki vagy,(vagy ha nem akkor majd utólag megtudják) szerintem álj le amig nem késő.

Énis néha elgondolkotam ezen, nagyon rossz "élményeim" maradtak meg bennem kiskoromról & egyéb bőrszínű embertársainkról. Aztán amióta járok kondizni, megoldódtak a problémák, mindenki megkapta ami jár neki és megy tovább az élet.

2009. jún. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a kérdést tényleg alap nélkül írtam ki, csak kíváncsi voltam, nem készülök semmilyen ilyesmi dologra, még véletlenül sem
2009. jún. 3. 14:20
 8/9 anonim válasza:

attolfügg hogy mit mérgezel meg... mer ha embert és meghal akkor akár 10év is..

de ha növényt akkor... xD

2009. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
88%
elottem levo............naon kafa joul megkacagtattal
2009. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!