Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a szomszédhoz átdobok a...

Ha a szomszédhoz átdobok a kerítése fölött pár lapát szart, az bűn-e?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Jogilag nem.
2012. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
xDDDD
2012. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha te termelted ki, akkor kifizetheti azt a marha magas összeget felőrlő eljárást, amivel kimutatják a DNS-t, onnantól lehet róla szó, hogy bajba kerülsz. Könnyebb eltakarítani az ürüléket, minthogy ebbe az egész ügybe belekezdeni, így véleményem szerint nem lesz hatása rád nézve.


(Rám nézve pedig derültem egy nagyot, köszönöm a kérdést :)) )

2012. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem arról van szó, hogy a saját szaromat, hanem a trágyából át lehet-e dobni legálisan pár lapáttal a szomszédhoz?!
2012. jan. 8. 17:59
 5/11 dizus ***** válasza:
14%
A vád lehet könnyű vagy súlyos testi sértés.Esetleg emberölési kísérlet!Mármint ha látja ahogy lapátolod át a szart!
2012. jan. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Látom a jelenetet magam előtt XD


Egyébként szabálysértés.


Vagy őt akarod leszedni? XD

2012. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én szomszédomba cigányok laknak,én mindig átdobálom a kutyaszart.Olyan mocsok van ott,hogy fel sem tűnik.
2012. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
miféle szabálysértés?
2012. jan. 8. 21:00
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Birtokvédelmet kérhetnek ellened, így visszaállítatják veled az eredeti birtokállapotot és a káraik megtérítését is kérhetik (ha nincs akkor is kitalálhatnak valamit).

ÁNTSZ pedig egészségügyi bírságot szabhat ki.

2012. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sajnos visszakapod...Az ember bármit tesz a világon,előbb-utóbb visszakapja,ha jó,ha rossz.Sajnos ezt én régen nem hittem el,de azóta bebizonysodott,hogy igaz.
2012. jan. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!