Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A Bal oldali lapát fogamat...

A Bal oldali lapát fogamat betömték 2 éve és 3 hónapja kijött a tömés belöle ré 1 hónapra kitört a fogambol egy 2-3 mm rész és most nagyon rosszul néz ki mit lehet vele csinálni? A Többi lent

Figyelt kérdés
A többi fogam alapbol sárgás színű nem az a Hófehét, hogyha ea fogaimra tenének pl: koronát akkor hogy néznék ki hófehér korona sárgás fogak, vagy a koronákbol vannak különböző színek? tudom nincs jól meg értelmezve a kérdésem b ocsi : (
2011. nov. 27. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Korona készítésénél tudsz egy színskálából választani, úgyhogy ugyanolyan színűt érdemes mint a fogad csináltatni. Esetleg egy árnyalattal fehérebbet is szoktak.
2011. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, és körübelül hány Forintba kerül egy Korona? mert halottam olyat is hogy amíg tanuló vagyok addig ingyenes a fogászat
2011. nov. 27. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy korona kell. Lehet hogy betudja még tömni.

Keress egy szakmájához értő fogorvost.

Én nyáron csináltattam meg az összes fogamat. Nagyon rossz állapotban voltak. Nekem volt kettő fogam amit tömött és ragasztott.

2011. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el fogorvoshoz, és kérdezd meg. Az semmibe sem kerül.
2011. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!