Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Pontosan hogy is szól az a...

Pontosan hogy is szól az a törvény, h a 18 éven aluliak este? Után nem tartózkodhatnak közterületen?

Figyelt kérdés
nem nézek híradót, igazából alig tudok erről valamit. pontosan mikor lehet és mikor nem?
2012. jan. 12. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam hogy este 8-tól reggel 6 ig nem lehetnek kint az utcán vagy is pontosan sötétedéskor pl.: nyáron. Egyébként tartózkodhatnak közterületen nagykorú jelenlétében, de ez egy akkora baromság mint a ház. Szerintem ebből igazából semmi sem lesz mert a rendőrök nem fognak minden 2. fiatalt megállítani azért mert szerintük 18 alatti és igazoltatják potyára mivel ha 18 évesek vagy elmúltak akkor nem tehetnek semmit. ez csak riogatás. Másrészt a gyerek ha elakar menni úgy is elfog menni, a szülők meg úgyse tartanak vele mert egyrészt nekik idő húzás, másrészt elég ciki ha valaki 16-17 évesen a szüleivel megy el bulizni olyan helyre ahol fiatalok vannak.
2012. jan. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nincs ilyen törvény

még várunk rá

csak egy keretszabály született

amit ki kell majd fejteni

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__25314..

2012. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az infót
2012. jan. 12. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!