Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha feljelentettek, de bebizony...

Ha feljelentettek, de bebizonyosodik az igazság, ami ugye a feljelentés ellenkezője, akkor milyen lépéseket tehetek, hogy ne ússza meg az illető ezt büntetlenül?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 18:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A rágalmazás büntetőeljárás lenne, a hamis vád is, ha az megáll, de a rágalmazás magánvádas! Egyébként meg neked abból semmi hasznod, ha megállapítják a bűncselekményt, és ezért kap kb. egy megrovást, főleg, ha esetleg még fiatalkorú is...

Kártérítést polgári úton lehet kérni, ha tudod bizonyítani, hogy károd származott belőle.

2012. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Akkor hagyjam az egészet ennyibe? Ki, mit tenne?
2012. jan. 16. 20:10
 13/15 anonim ***** válasza:

azt a fórumozók meg honnan a francból tudják már ombre?

azt sem tudjuk, hogy mi történt, de majd mi döntünk helyetted jó? akkor tudod mit, ne jelentsd föl, így látatlanba megmondom, hogy én nem tenném, mert jó ember vagyok

na, itt egy válasz

2012. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

fogyasztás?

mi?

kábszer? vagy mi ? alkohol?

2012. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:


Akkor hagyjam az egészet ennyibe? Ki, mit tenne?"


Megkínáltam volna őt is az anyagból, és most nem irigykedne.

2012. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!