Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 2380ft-os C&A-ban történt...

2380ft-os C&A-ban történt bolti lopásért, milyen következményekkel kell számolni? Jegyzőkönyv megvolt, rendőrséget kihívták és bevittek meghallgatásra is! Mennyi a kiszabható bűntetés? Erkölcsi bizonyítványba mennyi az esély, hogy belekerül?

Figyelt kérdés
és még egy kérdés... ha valaki köztisztviselőként dolgozik, ezzel a bakival búcsút mondhat a munkahelyének?
2012. jan. 17. 02:02
 1/10 anonim ***** válasza:
ha nem vagy büntetett előéletű, akkor most megúszod egy ejnye-bejnyével.
2012. jan. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
elvileg nincs ejnye bejnye. Szigorítottan a dolgokon, és jól is tették. Valószínű, hohy az esetedben a munkád niatt nem volt okod a lopásra, pénzed volt. Szóval ez itt rossz pont. A munkáltatód valószínű értesülni fog róla ha vizsgálódnak utánnad, mert könnyen lehet kérnek rólad egy véleményt. Sokan ugye ezt nem nézik el, így kirúghagnak. Amúgy igen, könnyen megúszhatod egy nem kellett volna szóbeli figyelmeztetéssel, de az sem kizárt, hogy kapsz még mellé egy pénzbüntetést. Lecsukni nem fognak, de ha még elkapnak ismét lopásmiatt akkor igen, legyen az akár egy doboz gyufa is. Akkor életbe lép hogy visszaeső vagy, meg van az a három csapásos dolog. Megélhetési lopás nincs, de ugye nem kaját loptál szal...
2012. jan. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is maximum ejnyebejnye és ez már nagyon a kiszabható maximum.
2012. jan. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"meg van az a három csapásos dolog"


Vanni ugyan van, de ha azt sem tudod mit jelent ne keverd bele a hozzászólásodba, mert csak megzavarod a kérdezőt.

2012. jan. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minek loptál el 2380 Ftos dolgot?
2012. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ez egy remek kérdés... már az okát sem tudom.. de ha 2380 ft miatt elvesztem a munkám, akkor a kardomba dőlök :(((
2012. jan. 19. 04:09
 7/10 anonim ***** válasza:
A tetteidért vállald a felelősséget! Egyébként tiszta erkölcsit kapsz.
2012. febr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6: gondolkodni kellett volna...


Amúgy, ha én döntenék, kapnál pár évet, az biztos... :D

2012. febr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8as..... vicces vagy :D Ég és föld kettő :D

Csak az keveri őket össze akinek mosogatószivacs az agya.

2012. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja nem ide:D
2012. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!