Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van az osztályba egy fiú...

Van az osztályba egy fiú akibe szerelmes vagyok ma többször is észrevettem hogy "rámvet pár pillantást" Hogyan tudjam meg hogy van e-esély hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 19:54
 1/8 A kérdező kommentje:
szerelmes vagyok belé és sokszor odajönnek hozzám meg az eggyik barátnőmhöz. És annyira jófej(ek). Eggyütt vannak óráink és tavaly osztálykiránduláson összejöttünk de az nem tartott sokáig. Most szakitott vele pár hete a barátnője. Hogyan tudjam meg hogy van e esély arra hogy újra összejöjjünk?
2012. jan. 6. 19:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Írj neki facebookon h járni akarsz vele xD
2012. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
erre már én is gondoltam, de nemtom hogy ő mit érez iránta,
2012. jan. 6. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát vagy vársz a sült galambra, vagy lépsz vmit :D
2012. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de mégis hogy kéne?
2012. jan. 6. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Először csak beszélgess vele és építs vele jó viszonyt.
2012. jan. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó viszonyban vagyunk!!! Volt az osztályba hogy felkellett írni a barátok nevét és lányok közül engem írt először.Én is felírtam őt én is először. Hogyan jöhetnék újból össze vele?
2012. jan. 7. 12:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele sokat.És a végén mondd meg neki, hogy ő tetszik neked de olyan helyen ahol senki nem látja.
2012. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!