Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hány év börtönbüntetés jár...

Hány év börtönbüntetés jár marihuána fogyasztásért?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Kevesebb, mint kéne.
2012. jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

ha minden fogyasztó vagy olyan aki már fogyasztott börtönben ülne akkor nem lenne helye a bűözőknek, mert sajnos manapság nagy divat lett szerintem a fiatalok fele már próbálta sajnos

én nem

2012. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Fogyasztásért börtön? Nem hinném. Elterelésre küldenek, tehát párszor meg kell jelenni előadáson és azt hiszem vizeletet kell néha adni.
2012. jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Elterelésre kell járni 1 évig(lehet, hogy ez csak fél év), ami lényegében "elvonó", gyakorlatilag itt lehet új dílerekre szert tenni. Ezt ismerőstől tudom. Egyébként nem biztos, hogy akit elkapnak, azt rögtön elterelésre küldik. Egyrészt a fiataloknak kb. 60%-a rendszeres fogyasztó, másrészt drága, ráadásul tudják, hogy semmi hatása nincs.
2012. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És birtoklásért?
2012. jan. 18. 21:20
 6/9 anonim válasza:
20%
Kit akarsz beperelni?
2012. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 I3ady ***** válasza:
92%
Én a múltkori időkben kilószámra szítam de a régi jó dolgokból nem maradt semmi
2012. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a gonoszkodóknak írom!Miért fáj nektek,hogy valami valakinek jó és ettől másoknak nem lesz rosszabb!Az alkohol bolonddá butává és agresszívvá,veszélyessé tesz!Magyarországon évente több mint 100 ember hal meg alkoholmérgezésben.A marihuánánál nincs halálos adag!De mivel többnyire nem ellenőrzött forrásból szerzik ezért évente a világon max 1-2 haláleset történik.Filozófia drognak is nevezik és nem okoz tartós károsodást.Aki meg nem tud mértéket tartani az ne csinálja és ez az alkoholra sokkal inkább igaz!


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2012. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!