Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért illegális a marihuána?

Miért illegális a marihuána?

Figyelt kérdés

2011. dec. 28. 14:03
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés. Én sohasem értettem.
2011. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
Jaja jo kerdes nagyon :) Mas orszagokba a boltba aruljak es nem veszik az emberek.... Itt csak azert szivjak mert illegalis. Es mindig az kell ami tiltott :)
2011. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kéne a kutyának sem ha legális lenne.
2011. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Nem igaz. Hollandiában is nagyon jó üzlet, pedig ott legalizálva van. Sokan azért mennek ki, hogy szívhassanak.
2011. dec. 28. 14:21
 5/38 anonim ***** válasza:
Dohány lobbi, alkohol lobbi, egyéb ipari lobbik.
2011. dec. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

Mert ha egy közúti ellenőrzésen az erősen ittas ember fennakad, nem valószínű hogy egy darabig veszélyeztetni tud másokat.

De komplett helyszíni drogtesztet nem tudnak végezni, (idiótán vihogni mindenkinek jogában áll) így nincs miért azonnal eltiltani a vezetéstől az illetőt. Aki ezután lehet a sarkon túl kivasal egy oviscsoportot.

2011. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
100%
Jo ne pont a hollandokat vagyuk elo akik evszazadok ota szivjak a bekepipat! Nekik ez mar kultura! Te is bevernel egy tal babgulyast ha be lenne tiltva akkor is :) (pelda volt)
2011. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

"Nem igaz. Hollandiában is nagyon jó üzlet, pedig ott legalizálva van. Sokan azért mennek ki, hogy szívhassanak."


Nagyon jó üzlet mert máshol tiltott. Ha az egész világon legális lenne szerinted kinek jutna eszébe?

2011. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

"Mert ha egy közúti ellenőrzésen az erősen ittas ember fennakad, nem valószínű hogy egy darabig veszélyeztetni tud másokat."


Ha hiszed, ha nem nem sok embert csuktak még le emiatt. Én rengetegszer akadtam fenn másnap mégis tudtam veszélyeztetni bárkit.

2011. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Igyál meg egy pár felest, és szívj el egy füves cigit. Szerinted mikor esélyesebb hogy átmész bárkin is? Tuti hogy az ital után. És simán tudnák szűrni a THC-t is, vannak rá szondák.
2011. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!