Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen önvédelmi eszközt...

Milyen önvédelmi eszközt hordhatok magamnál ami legális? A többi lent.

Figyelt kérdés

Már többször megtámadtak az utcán,úgyis tudjátok kik,De csak futni tudtam.Azóta beszereztem egy bicskát de nem érzem magam nagyobb biztonságban.Mit rudtok ajánlani?


13/f


2012. jan. 19. 07:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig a gázspray használatát ajánlom előszeretettel, azt még egy kungfus sem tudja elkerülni.
2012. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
gázspray v ha egy kicsit is tucc verekedni boxer
2012. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%

Ha falun, kisvárosban laksz, én kihívnám a gárdát!!! Most komolyan vicc nélkül! Szüleiddel keressétek fel az ottani Jobbikos képviselőt, vagy menjetek egy szomszédos nagyvárosba!


megoldás lehet!

2012. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Az igaz ,hogy szégyen a futás de hasznos. Ámbát ha barátnővel vagy megkell hogy védd. Talnulj küzdősportot.
2013. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ha a kérdezőnek nem is, másnak még jól jöhet.

Én megtanultam kulcscsomóval ütni. Sorozatot is. Kézre, fejre, térdre, illetve kézfejre, amiben kés, fegyver van. Egy pillanat, egy megfelelően kivitelezett mozdulat(sor)... Okosan elő kell készíteni egy kis színészkedéssel, hogy a kéz, test a megfelelő pozícióba legyen az ütés megkezdésének pillanatában. És akkor mindent bele!

Kést ne! Csak akkor lépj fel, ha biztos vagy magadban, különben nincs sok esélyed!

Kell egy nagyobb, jól markolható, de legalább a mutató és hüvelykujjal jól összeszorítható elem a csomóra. 2-3 erős 2-3 cm átmérőjű karika, és a legutolsóra a kulcsok. Lehet egy nagy, ún. tollas kulcsot is tenni, vagy valami kemény, szögletes "dísztárgyat". Fontos, hogy legyen súlya a kulcsoknak. 10 deka nem árt minimum.

2015. máj. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!