Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Úgy van az a törvény, hogy 14...

Úgy van az a törvény, hogy 14 év alatt 20. 00 után nem szabad egyedül kint mászkálni, csak nagykorú felügyelettel, vagy 16 évesen, és 22. 00-ig?

Figyelt kérdés

2012. jan. 20. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sehogy nincs a törvény.
2012. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha ezzel arra akarsz kilyukadni, hogy milyen diktatórikus kormányunk van, akkor buktad a kérdést.

Én mint két gyerekes apa, nem engedem a gyerekem 14 éves koráig magába el sehova, nem, hogy este 8-ig vagy 10-ig!

De szerintem téged se engedtek el, ha meg igen, akkor meg kiélted magad!

2012. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy rossz a törvény! Semmi értelme sincs elengedni őket nagykorú nélkül, legalább 1 olyan legyen vele aki ép ésszel tud cselekedni, és megvédeni ha arról van szó, ezt én így 19évesen belátom


19/F

2012. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Muszáj este 8-kor lemennem, minden nap, mivel a kutyám le kell vinni.Néha, néha lekísér a mamám.


12/L

2012. jan. 20. 18:06
 5/14 anonim ***** válasza:

Azért az se semmi, hogy a 14 éves gyereked nem mehet át a barátaihoz nélküled, kedves második. Mondom ezt anyaként.

Úgy tudom, még sehogy nincs a törvény.

2012. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Visszatérve, ezzel már nem értenék én sem 100%ig egyet, hogy kutyasétáltatás, boltba..... legyen akármi, gyakorlatban szerintem a rendőrök is lesznek annyira kultúráltak hogy a szórakozóhelyekre aktualizálják főleg a 12-16éves korúakra, nem aki épp a szomszédba szalad át.....
2012. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
amúgy max. 4-5 percet vagyok lent vele, és ahol van lámpa, a házunk előtt.
2012. jan. 20. 18:13
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha leviszed a kutyádat a mamáddal, nincs semmi gond, tedd azt!


Kedves anyuka!

A barátaihoz elengedem, ha azokat ismerem és a szüleit , még ilyenkor. De természetesen később ez válltozni fog abba az értelembe, hogy nem fogom ismerni még a barátait se, a szüleiket meg végképp!

De most el viszem vagy át kisérem.

2012. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves apuka!

Ne haragudj, nem akartalak megbántani, és ezzel természetesen én is egyetértek (nem mintha ez számítana, vagy magyarázkodnod kéne), csak elsőre furán hangzott...

Anyuka :)

2012. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nincs ilyen törvény

még

2012. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!