Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Büntethető aki zsidózik?

Prokov kérdése:

Büntethető aki zsidózik?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm,aki folyton szídja a zsidókat,hogy többet ki kellett volna "írtani"Ausschwitzban....eléggé idegesítő,már arra gondoltam,hogy felveszem amit mond és bemegyek a rendőrségre...egyre kínosabb ahogy beszél róluk...és eléggé fanatikusan gyűlöli a zsidókat.Teszem hozzá 70 éves ....már az a gyanúm,hogy talán náci volt..

2012. jan. 24. 12:12
1 2 3 4 5
 11/42 citromhéja ***** válasza:
68%
Te már éltél Mózes idején is? Szép korban lehetsz. Elárulnád hol van a szent kehely?
2012. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
77%

Huh ! Ez jó : " Nem véletlenül voltak a háború idején a kivégzőkamrákban zsidó végrehajtók."

Ekkora baromságon már rég röhögtem .

Nagy az Isten állatkertje...

2012. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
43%
Ez a kivégzőkamrás csóka szerintem csak le akarja járatni a nácikat ezzel a szöveggel. Bár mondjuk őket nem lehet még jobban lejáratni, lejáratják ők magukat épp eléggé.
2012. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
a szunyogokat is utáljuk pedig nem az ősszes csip meg
2012. jan. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim válasza:
utolsó: valóban nem, de amikor 99% ban megcsípnek nem válogatunk már... jogosan.
2012. jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
Szerintem a zsidózók nagy része még egyel sem találkozott életében... :D
2012. jan. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
Látom nemhiszed el a kivégzőkamrást, pedig hidd el ez így van. Én nem a történelem könyvből művelődök mint ti, hanem én hiteles leírásokból és öregektől. Az a gond, hogy az ilyen zsidóvédő LMP-s sz@aralakok mint ti, tart itt az ország ahol most. A ti hitvány magotok nyalna csontig az eu-nak meg az imf-nek.
2012. jan. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Loool, és mégis mik ezek a hiteles leírások?:D Meg milyen öregektől? Akik a tábort vezették? :D
2012. jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

"Én nem a történelem könyvből művelődök mint ti, hanem én hiteles leírásokból és öregektől. Az a gond, hogy az ilyen zsidóvédő LMP-s sz@aralakok mint ti, tart itt az ország ahol most"

az öregek leírták , hogy a gázkamrákban zsidók dolgoztak ? És honnan tudták , hogy zsidók voltak , rajtuk volt közben a sárga csillag ? Elárulok neked egy nagy titkot : A zsidó is ugyanaz az emberfaj , mint te csak más a vallása.

Igazad van, ne is történelem könyvekből "művelődj" ! Te vagy a bizonyíték rá ,hogy a "hiteles" leírásokból mekkora műveltséget lehet szerezni...

És , hülyegyerek ,ha én reálisan látom , a zsidókérdést , mindjárt LMP-snek , szaralaknak kell lennem ?

Szerintem pont a magadfajták miatt tart itt ez az ország , akiknek az egyetlen megoldás a népírtás , kukák és mások autójaik felgyújtása , egyszóval : balhézás.

2012. jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
A zsidó ugyanolyan faj mint a többi csak más a vallásuk??? Hát te nem vagy normális. Akkor miért utálják őket mindenhol?? Miért zavarják el őket mindenhonnan?? Tudod miért? Mert mindenhol csinálják a baromságot! Mindenkit átb@sznak, mindenkit lehúznak stb. Észre sem veszed és máris a talpnyalójuk vagy. Ők tesznek tönkre mindent. Ami a németeknek nem jött össze, hogy ők uralják európát, az a zsidóknak összefog, ha nem teszünk valamit. Ők mindenhol ott vannak. Ha kínzásokat nem hiszed el, írj nyugodtan egy privát üzenetet, és adok hiteles forrásokat, hogy mik is voltak azok a kínzások amit más faj nem volt képes megcsinálni a zsidók.
2012. jan. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!