Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha felkerülök napiszarra az...

Ha felkerülök napiszarra az engedélyem nélkül feljelenthetem a feltöltőt?

Figyelt kérdés

Tudom kicsoda töltené fel a képet és van egy olyan érzésem hogy fel fogok kerülni. Félmeztelen képről van szó, sajnos beleestem abba a hibába, hogy sikerült így lefotózniuk engem.

18/N


2012. febr. 5. 10:01
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
Szerintem igen, én már olyat is hallottam, hogy a lány volt barátja, feltöltött egy olyan képet amin épp szexelnek
2012. febr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
100%
Tehetsz feljelentést, de mivel bizonyítani nem fogod tudni hogy ő volt a feltöltő ezért nem sokat fognak tenni.
2012. febr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Admin azon az oldalon. Ha ez számít.
2012. febr. 5. 10:06
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mindenképpen ismeretlen tettes ellen tedd a feljelentést, mert ha véletlenül még sem ő volt vagy csak nem tudják rád bizomyítani, téged hurcolnak meg rágalmazásért! Nem vicc!!!
2012. febr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Bocsánat, rá bizonyítani
2012. febr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
De nem biztos hogy érdemes foglalkozni vele!
2012. febr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
74%
Elég szánalmas dolog ez az oldal. Én utálom. ha így lenne próbáld meg, vagy megelőzni!
2012. febr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Nem tudnám úgy feljelenteni, hogy ismeretlen személy. Kertes házban történt az eset, éjszaka. De a poén - mellesleg egyáltalán nem az -, hogy nekem égne a bőr az arcomról a srác szülei végett. Iszonyat rendesek, csodálkozom is hogyan lehet olyan bunkó fiuk, hogy a hajam az égnek áll... mondjuk a haverja még extrémebb bunkó, aki az exem és szintén jelen volt. Azt mondta ez a kép mindent megér.
2012. febr. 5. 10:26
 9/35 anonim ***** válasza:
89%
F@szért kell félmeztelen fotózkodni,aztán meg remegni hogy kikerül? Ráadásul a lakosság több mint fele rá szokott nézni az oldalra. És ha Ő az admin akkor mi van. Azt be is kell bizonyítani,ami szerintem elég nehéz lesz.
2012. febr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Nem akartam félmeztelenül fotózkodni. Úgy nézett ki a dolog, hogy a haverjával összejövünk és volt ez-az. Azt hittük a srác aludt - emeletes ágy, de tévedtem. Az egész előre elrendezett színdarab volt, nagyon megijedtem mikor elkezdett fényképezni.
2012. febr. 5. 10:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!