Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feljelenthetem ezért? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feljelenthetem ezért? Vagy semmi értelme mert nem tudom bebizonyítani? Vagy ha tanút is szerzek kap valamit?

Figyelt kérdés
Rock kocsmába szoktam járni a haverokkal, egyik csajnak az apja állandóan bejár utánam a budiba meg ha kimegyek is jön utánam és kétszer már lesmárolt (legalább is megpróbálta), egyszer meg a gatyámban nyúkált mert részegen nem nagyon tudtam levakarni magamról, állandóan rám van tapadva, mellém ül, követ, meg minden... nem tudom mit tehetnék, egyszer már megcsapta egyik haverom de nem használt neki :S Azért is gáz mert ő 60 év fölött van én meg 16 éves fiú vagyok. Foglalkoznának egyáltalán ezzel ha feljelentem? Vagy hiába minden?
2009. júl. 2. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

figyelmeztesd, hogy te ezt nem akarod, és ha ezt nem veszi figyelembe, akkor ennek komoly konzekvenciái lesznek. he mégis hozzadnyúl. akkor teljes erőből egy hatalmas pofon... ha ez sem használ, akkor feljelentés.


beszéld meg a szüleiddel is!!!

2009. júl. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkoznának vele mert kiskoru vagy és ha vannak rá tanuk akkor el is hiszik .
2009. júl. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent nem lehet ellene tenni maximum eltilto határozatot adnak ki.És ha ezt megszegi akkor bajban van.
2009. júl. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nem igaz, hogy ne lehet sok mindent tenni!!! egy nagy maflást a fiygelmeztetés után, és abba fogja hagyni.
2009. júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Figyelmeztetem én minden alkalommal, mást nem tudok tenni mert jóval erősebb nálam, utoljára úgy lefogta a kezem hogy azt hittem eltörik. Hát nem vagyok egy erős fajta... szerintem ezt látja ő is, azért engem szúrt ki.

Anyámnak már elmondtam, de hogy mit mondott erre inkább le sem írom... ő nem egy nagy segítség.

2009. júl. 2. 00:29
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
jólértem h te fiú vagy és a haverod apja is férfi?:D bocs ez hülye kérdés, de ezígymár pedofil szagú. és ezzel valszeg foglalkozna a rendőrség, csak az a baj h bizonyítékon nemnagyon tudnál rá szolgáltatni, viszont írtad h megszorította nagyon a karodat, ha voltak látható nyomok is, na akkor kellett volna a rendőrségre menni. foglalkoztak volna az üggyel.
2009. júl. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ja és még vmi, mindneképpen keress egy felnőttet, aki tud neked segíteni, ha anyukád nemhisz neked. esetleg egy tanárodat, vagy léteznek ilyen segélyszolgálatok is, neten utéána lehet keresni, ott tudnának neked segíteni. előző voltaM.
2009. júl. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
csak egyszer kell tökön rugnod és kész. ha látja, hogy képes vagy rá, többé nem próbálkozik. vagy ha ijra közeledik, akkor kezdjél el kiabálni
2009. júl. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez kemény lehet.. Szerintem, ha télleg erősebb, akkor inkább tökönrúgással meg ilyenekkel nem kéne próbálkozni, mert keményen megverhet, és nem akkor, hanem később.. Ha van telefonod és látod, hogy jön video / hangfelvétel on, vagy kérd meg egyik haverodat, akinek elmered mondani, hogy vegyen fel..
2009. júl. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Célozz rá, hogy nemi beteg vagy.
2010. dec. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!