Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akik Orbán szerencsejáték...

Balázs2010 kérdése:

Akik Orbán szerencsejáték törvénye miatt lettek munkanélküliek, találtatok már új állást?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
2%
Milyen szerencsejátékra gondolsz? Én ilyenről nem hallottam, kérlek oszd meg velem is.
2012. febr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 nem dávid ***** válasza:
68%
hát próbálj valami új állást találni de sok ismerősömnek ment tönkre ezért a törvény miatt az állása. Köszönjük meg Viktornak!
2012. febr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
"kolopele te agymosott állat." A kultúra ismét tért hódít.
2012. febr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
[link] Nem tudom mi ebben a probléma. Valahogy a szerencsejáték mindig is idegen volt a számomra. A fogadással szerzett pénz messze nem bír olyan kvalitással mint amit a munkával és tudásunkkal érünk el. Nem nagy dicsőség. Minden más ott van a linkben.
2012. febr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

"kolopele te agymosott állat."


Egyetértek!

2012. febr. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kolopele te nagyon okos! Ha nem értesz hozzá minek szólsz bele. Nem csak azokat tették tönkre akit akartak (lásd: adócsalás), hanem a vidéken és pesten "könnyen" elhelyezkedni tudó alkalmazottakat is. Meg a komplett vendéglátóipart
2012. febr. 9. 23:52
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Vendéglátóipart? Szerencsejáték kell ahhoz hogy egy étterem jól menjen például? A szerencsejátékok eddig is nem egy családot tettek már tönkre, gondolok itt a játék automatákra például, de még lehetne sorolni. A kocsmák jó része az ilyen emberekből élt és virult. Ne haragudj ha nem tudom sajnálni a dolgot. Munkahely szempontjából sajnálatos, de más miatt nem. Azért ezt az agy mosott állat kifejezést aki kitalálta sem lehet egy egyszerű fazon.
2012. febr. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy én a munkahelyekre gondoltam akkor ebben egyetértünk. De csak hogy tudd ezzel a törvényével Viktornak NEM LETT KEVESEBB A FÜGGŐ!! Akkor miről is beszélünk? Aki idióta megtalálja a játékot, és ez a törvény nem érinti a pókert úgyhogy ezt ki is hagyhatod belőle. A kocsmák attól mentek, hogy megitta a kávét, bedobott 300Ft-ot és elszívott egy cigit. Fel kell a Te értékrended szerint az ilyen embert akasztani? Akkor zárjuk be az összes közértet a pia miatt stb mert ezek is függőséget okoznak. Ez a gondolkodásmenet megdőlni látszik Kolopele..
2012. febr. 10. 12:38
 9/9 anonim ***** válasza:
23%
"Fel kell a Te értékrended szerint az ilyen embert akasztani? " Nem. Viszont mennyivel másabb egy olyan helyre beülni mondjuk egy kávéra, ahol nincs játékgép, nem leget cigarettázni, és az árak is feljebb vannak a kocsmáknál. Az én értékrendem felette áll az ilyen lebujoknál. Vagy te inkább azt szereted ha melletted veri pár nem normális a gépet miközben ordibál és a szemedbe füstöl? Mint mondtam, fel nem akasztanám őket, de nem is tartom őket semmire. Persze a kormányt azt tudják szapulni ilyen életvitel mellett is.
2012. febr. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!