Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kit büntetnek meg, ha a bolt...

Kit büntetnek meg, ha a bolt előtt dohányzik egy vevő?

Figyelt kérdés

Adott egy kisbolt. A boltos figyelmezteti a vásárlót, hogy a bolt előtt sem inni, sem dohányozni nem szabad. A vevő mégis ott dohányzik.

Ilyen esetben csak a vevőt büntetik meg, vagy a boltot is. Ne adj Isten az eladót is, aki nem tehet végképp arról, hogy a figyelmeztetése ellenére rágyújtottak?


2012. febr. 12. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
senkit sem büntetnek meg
2012. febr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bolt előtt lehet dohányozni!!
2012. febr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es! Pont ezért tettem fel a kérdést!:)


1-es: Én úgy tudom, hogy nem lehet a bolt előtt dohányozni, s büntetik.

2012. febr. 12. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt elolvashatod az összes tiltott helyet. Bolt előtti tilalom nincs benne.

[link]

2012. febr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 doboszoli ***** válasza:

Egy újabb betartathatatlan, ergo felesleges törvény, de hát ennyire tellett...

Ha mondjuk az erre kitenyésztett emberszerű szerves organizmusok "tetten érnek",mert mondjuk félig jogkövető állampolgárként a kocsmán kívül, de az ominózus 5 méteren belül, mi történhet?

Nem igazoltathat, így szalmaszállal fújhatnak egy bizonyos helyre, ők is, meg a törvény kiagyalói is. Amíg rendőrt hív, (mert ugye ere valószínűleg lesz rendőr), én már régen máshol járok, hiszen vissza nem tarthat.

Ezenkívül a "törzsközönségből" pontosan 77 tanúm lesz,(már ha a dolog addig fajul), hogy az életben nem dohányoztam, nem hogy aznap tiltott területen.

Vagy a rendőrség áprilistól a rablók, és társaik helyett

a különösen veszélyes dohányzókat, és a 10 km-rel sebességet túllépőket üldözi.

Gratulálok a törvényalkotóknak!

2012. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!