Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vettem egy telefont a vaterán...

Bruce79 kérdése:

Vettem egy telefont a vaterán a pénzt kifizettem 3 napon belül, de az eladó másnak értékesítette az árut, ezt meg is mondta. A pénzt visszautalná én mégis a telefonra tartok igényt. Feljelenthetem szerződésszegésért? Csak értelmes válaszokat várok.

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Feljelentheted. Csak kérdés mennyire éri meg neked bíróságra járni, aminek az eredménye ugyanannyi lesz: visszakapod a pénzed.

Amit viszont érdemes megtenni: jelentsd a Vaterának, mellékeld a levelezéseteket! Ezen kívül természetesen írj egy negatív értékelést neki (amit sajnos jó eséllyel te is megkapsz tőle, de ezt akkor ismételten jeletsd a Vaterának!)

2012. febr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, a bíróság nem gyerekjáték. Sokba kerül, sok ideig tart, őrület. Kis tétellel oda menni baromság.

Fogadd el, hogy ez a hal most elúszott, lesz másik, pénzedet kérd vissza szépen.

2012. febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha vissza akarja utalni a pénzt az szíve joga...kárt neked ezzel nem akar okozni és ez a lényeg. Nem akart átvágni azonnal jelezte, hogy mi van...Add meg neki a számlaszámod aztán keress másik telefont.
2012. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az első válaszolóval értek egyet, és tényleg sok idő és hercehurca bíróságra menni..

Viszont a vaterának jelezheted, sőt mindenféleképp.

2012. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!